Słuchawki One Plus Buds na renderach. Wygląd konkurenta AirPods zdradziła aplikacja

One Plus we wtorek zaprezentuje swój nowy telefon. Przy okazji pokazane mają zostać słuchawki One Plus Buds. Nieco wcześniej poznaliśmy wiele szczegółów, w tym ich wygląd. Wiadomo też, że słuchawki nie będą kosztować więcej niż 100 dolarów.

Na wtorek zaplanowano prezentację One Plus Nord, czyli nowego smartfona chińskiego producenta. Pokaz odbędzie się około godziny 16:00 i można wziąć w nim udział dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości. Wystarczy zainstalować aplikację One Plus Nord AR, którą znajdziecie w Google Play pod TYM adresem. Przy okazji One Plus ma pokazać także nowe słuchawki, o których dowiedzieliśmy się sporo jeszcze przed premierą

Zobacz wideo Czekasz aż twój smartfon rozładuje się do zera? To błąd. Jak poprawnie ładować akumulator? [TOPtech]

One Plus Buda na renderach

W aktualizacji oprogramowania dla One Plus 8, pojawiła się nowa aplikacja do obsługi słuchawek. Pojawiają się w niej szkice One Plus Buds oraz etui, informuje na Twitterze Max Weinbach, dziennikarz branżowego portalu XDA. Udostępnia on także rendery pokolorowanych słuchawek, co daje nam pogląd na to jak w rzeczywistości będą wyglądały One Plus Buds. 

Wchodząc w cały wątek, możecie zobaczyć więcej zdjęć słuchawek. Mają być dostępne w trzech kolorach, białym czarnym i niebieskim. Schematy z aplikacji zdradzają także kilka funkcji One Plus Buds. Wynika z nich, że będą posiadały aktywną redukcję szumów i wsparcie dla Dolby Atmos. Parowanie ze smartfonami One Plus ma być proste i intuicyjne - słuchawki będą automatycznie przechodziły w tryb parowania po otwarciu etui. To mechanizm znany z AirPodsów i iPhone'ów. Dźwiękiem będzie można sterować przez panel dotykowy na słuchawkach, które mają pauzować muzykę, gdy wyjmiemy je z ucha. Wiemy też, ile spprzęt może kosztować. Na Instagramie One Plus udostępnił krótkie wideo z opisem $XX,XX, co sugeruje, że cena będzie mniejsza niż 100 dolarów, gdyż uzupełniając niewiadome najwyższa kwota nie przekroczy 99,99 dol.

 
Więcej o: