Specjalna sesja dla małych i średnich firm na CISCO EXPO 2005

W dniach 19 - 20 października w Hotelu Gromada przy ul. 17 Stycznia w Warszawie odbędzie się konferencja połączona z wystawą nowoczesnych rozwiązań transmisji głosu i danych Cisco Expo 2005. W tym roku Cisco Expo podzielone zostało na cztery bloki - biznesowy, techniczny, blok prezentacji prowadzonych przez partnerów konferencji oraz sesji przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Podobnie jak w zeszłym roku odbędą się również warsztaty prowadzone przez partnerów konferencji. Przedstawiciele sektora MSP w bloku sesji dla małych i średnich przedsiębiorstw dowiedzą się o rozwiązaniach oferowanych przez Cisco Systems dla tego rynku, a także o najnowszych produktach i metodach finansowania projektów z funduszy Unii Europejskiej.

Podczas sesji biznesowych kierowanych zarówno do dyrektorów ds. IT, jak i prezesów oraz zarządów firm, zaprezentowane zostaną różne modele wdrażania systemów sieciowych i komunikacyjnych.

W bloku sesji technicznych kierowanym przede wszystkim do specjalistów IT zostaną omówione najnowsze produkty i technologie takie, jak systemy bezpieczeństwa sieciowego, telefonia IP, IP Contact Center czy rozwiązania sieciowe dla Data Center.

Organizowana po raz pierwszy w Polsce Design Clinic umożliwi indywidualne spotkania ze specjalistami Cisco, którzy pomogą rozwiązać problemy wdrożeniowe, a także odpowiedzą na pytania dotyczące prezentacji.

Tradycyjnie już konferencji będzie towarzyszyła wystawa rozwiązań komunikacyjnych i teleinformatycznych Cisco Systems oraz partnerów konferencji: Telekomunikacji Polskiej (złoty partner); IBM, NextiraOne, Solidexu (srebrni partnerzy), a także partnerów prezentacyjnych: APC, ATM, Betacom, Computerland, EMC, FEN, Klonex, Passus, Sevenet, TrendMicro.

Rejestracja http://cisco.event-in.com (do 30 września obowiązuje cena promocyjna 350 pln netto).