Operator rozdaje internet za darmo. Można dostać 2400 GB w rok za jednego SMS-a

Nietypową promocję przygotowało Orange. Operator rozdaje darmowe gigabajty dla klientów korzystających z numeru na kartę i będą one aktywowane stopniowo przez cały rok. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wysłać SMS-a.
Zobacz wideo OnePlus 11, czyli wielki powrót dawnego zabójcy flagowców. Czy na pewno? [TOPtech]

Obecne pakiety w opcjach abonamentowych i na kartę są zazwyczaj wystarczające do codziennego użytkowania, ale dodatkowe gigabajty to coś, co warto zawsze mieć w zapasie. Orange wystartowało z promocją, która pozwala zdobyć 2400 GB w rok.

Operator rozdaje darmowy internet. 2400 GB w rok

Usługa dostępna jest tylko dla użytkowników numerów na kartę, którzy korzystają już z cyklicznej usługi "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass" (musi być ona zostać aktywowana w wersji za 35 zł lub za 39 zł miesięcznie przed skorzystaniem z promocji). Pomarańczowy operator w ramach nowej promocji rozdaje tym klientom po 200 GB przez rok, co w 12 miesięcy daje wspomnianą wartość 2400 GB. Dodatkowo - jak pisze operator - można skorzystać z wcześniejszej promocji i dostać kolejne 100 GB za założenie konta w aplikacji Mój Orange. Aby zgarnąć 2400 dodatkowych gigabajtów, trzeba (poza warunkiem posiadania wspomnianej usługi) wysłać bezpłatnego SMS-a o treści 2400 GB na numer 811 lub dołączyć do akcji w aplikacji Mój Orange. Pierwsza paczka 200 GB przyjdzie od razu po aktywowaniu promocji, a kolejne po każdym odnowieniu się usługi "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass", czyli co miesiąc. Trzeba jednak pamiętać, że każdy pakiet 200 GB będzie ważny 31 dni. Promocję można aktywować do 30 września br.

Więcej o: