HTC HD2  w kompaktowej obudowie

HTC HD mini to kolejny telefon z interfejsem HTC Sense i systemem Windows, oferujący funkcjonalność modelu HTC HD2 przy zachowaniu małych rozmiarów.
embed

"Popyt na telefon HTC HD2 przekroczył nasze oczekiwania, postanowiliśmy więc stworzyć telefon, który oferowałby funkcjonalność i łatwość obsługi HD2 w mniejszej obudowie." - powiedział Peter Chou , chief executive officer w HTC Corporation. "Integracja systemu Windows i interfejsu HTC Sense w HTC HD mini i HTC HD2 sprawia, że użytkownicy mają większy wybór zaawansowanych smartfonów z platformą Windows."

embed

HTC HD mini wykorzystuje interfejs Sense sprawiający, że obsługa telefonu jest łatwa i naturalna. Interfejs HTC Sense powstał w oparciu o wyniki badań nad tym, jak ludzie zachowują się i komunikują, zebrane w trzech kategoriach: telefon dla mnie, zawsze blisko i odkrywaj nieoczekiwane. HTC HD mini, podobnie jak HTC HD2, został stworzony z myślą o prostszej, bardziej naturalnej komunikacji z ludźmi, oferując obsługę poczty elektronicznej przez Outlook, jak również inteligentny widok historii komunikacji. HD mini umożliwia pozostawanie w kontakcie ze znajomymi i przyjaciółmi dzięki zintegrowanemu widokowi komunikacji, niezależnie, czy odbywała się ona głosowo, poprzez wiadomości tekstowe, czy wpisy serwisów społecznościowych lub emaile. Telefon oferuje też program HTC Peep do obsługi Twittera . HD mini został wyposażony w pojemnościowy ekran zdolny do przeglądania i powiększania plików Microsoft? Office, dokumentów PDF, stron internetowych i zdjęć za pomocą dotyku kilkoma palcami. Telefon zawiera szereg czujników, łącznie ze zbliżeniowym, zapobiegającym wciśnięciu niepożądanych funkcji podczas rozmowy telefonicznej. Czujnik oświetlenia automatycznie reguluje jasność wyświetlacza. Telefon, wykorzystując moduł łączności 3G i funkcje routera WiFi , może służyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy dla komputerów personalnych. Funkcjonalność telefonu może być rozbudowywana poprzez dodanie aplikacji z serwisu Windows? Marketplace for Mobile. Dostępność HTC HD mini będzie dostępny dla klientów w Europie i Azji na początku kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej brutto około 1799 zł.

Recenzja HTC HD 2

embed