Najnowsza MapaMap 6.5: o 25 % taniej

Na rynku jest już nowa wersja oprogramowania do nawigacji MapaMap, oznaczona numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania. Wraz z premierą nowej wersji MapaMap wystartowało oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapaMap, oraz letnia, 25% promocja na aktualizacje map.
embed

MapaMap 6.5 to najnowsza wersja nawigacji MapaMap, która oferuje mapy cyfrowe Polski z II kwartału 2010 roku. Najnowsze mapy oznaczone są symbolem PL-2010Q2 zawierają 5.983 plany miast i miejscowości w tym 3.269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi. Nowe mapy rozwijają siatkę dróg, których aktualnie jest ponad 449 tysięcy kilometrów oraz ścieżki rowerowe (16.030 km) i piesze szlaki turystyczne (19.796 km). Producent nie zapomina także o aktualizacji obiektów POI, których aktualnie jest ponad 204 tysiące w tym 1.783 fotoradary . Nowością są także informacje o ograniczeniach prędkości w 122 miastach oraz na wszystkich drogach w pięciu województwach: Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko Mazurskim.

embed

W wersji 6.5 duży nacisk położony został na ułatwienie użytkownikom instalacji nowych map. Gruntowna przebudowa instalatora umożliwia uruchomienie MapyMap 6.5 bez odwiedzania internetowego serwisu obsługi klienta i generowania w nim specjalnego klucza odblokowującego. Teraz cały proces odblokowania odbywa się automatycznie - inteligentny instalator przeprowadza go za użytkownika - wymagane jest jedynie podłączenie urządzenia GPS do komputera z dostępem do Internetu. Wraz z premierą MapaMap 6.5 na portalu mapowym mapGO.pl, który skupia wokół siebie społeczność użytkowników nawigacji MapaMap , uruchomione zostało forum dyskusyjne. Celem forum jest umożliwienie dialogu użytkownikom MapaMap oraz bezpośrednia wymiana doświadczeń pomiędzy zaawansowanymi, a początkującymi użytkownikami. Odbywające się na forum dyskusje i ew. zgłaszane pomysły będą także inspiracją dla producenta ? w jakim kierunku powinien podążać rozwój MapaMap . Porad na forum udzielać będą oczywiście także i specjaliści z pomocy technicznej producenta. Przed wakacyjnymi wyjazdami warto zawsze zaktualizować mapy ? na polskich drogach sporo się jednak zmienia. Aby ułatwić użytkownikom tę aktualizację, producent MapyMap wprowadził specjalną Letnią Promocję w ramach, której przez stronę internetową

www.MapaMap.pl

aktualizacje map można kupić o 25 % taniej. IMAGIS SA producent MapyMap - jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.

embed