Microsoft Office Mobile - czyli doc, xls i ppt na smartfonach i tabletach

Teraz można pracować na dokumentach pakietu Microsoft Office na urządzeniach z Androidem i iOSem.

Jeśli zawsze brakowało Wam narzędzia do edycji i przeglądania dokumentów w drodze, to teraz pakiet Microsoft Office Mobile ma Wam to zapewnić - i to za darmo!

Microsoft Excel Mobile

Jeśli posiadacie tablet lub smartfona z Androidem, bądź iPhone'a lub iPada - to już teraz możecie pobrać darmowy pakiet Microsoft Office Mobile w skład którego wchodzą aplikacje Word , Excel i PowerPoint . Dzięki całkowitemu redesignowi i optymalizacji dla urządzeń mobilnych możemy bez większych przeszkód przeglądać i edytować dokumenty Office'a . Aplikacje posiadają obsługę chmurowego rozwiązania od Microsoftu - OneDrive, dzięki czemu możemy oglądać i edytować w mobilnym Office teksty, arkusze i prezentacje zawarte na naszym koncie na dysku w chmurze.

Microsoft Office Mobile

Mobilne wersje PowerPointa, Excela i Worda zapisują informacje o miejscu w którym zakończyliśmy pracę nad danym dokumentem, dzięki czemu nie będziemy musieli marnować czasu na odnalezienie miejsca w którym zakończyliśmy pracę, przy ponownym jego uruchomieniu.

Jeśli posiadacie smartfona z Androidem to pakiet Microsoft Office Mobile możecie pobrać tutaj .

Posiadacze tabletów z Androidem, jak i urządzeń od Apple - w tym iPad, iPod Touch i iPhone muszą pobrać każdą z aplikacji wchodzących w ten pakiet osobno poniżej: - Microsoft Word Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS - Microsoft Excel Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS - Microsoft PowerPoint Mobile dla tabletów z Androidem i urządzeń z iOS

Więcej o: