Heroes of the Storm: dostępne do pobrania dla wszystkich za darmo!

Heroes of the Storm w końcu wyszło z etapu zamkniętej bety, dzięki czemu każdy może teraz za darmo pobrać tę produkcję Blizzarda.

Od teraz każdy może cieszyć się darmowym dostępem do pełnej wersji gry Heroes of the Storm. Ta ciekawa produkcja MOBA autorstwa legendarnego studia Blizzard pozwala nam na wcielenie się w bohatera z uniwersum gier Diablo, Starcraft i Warcraft. W grze będziemy mieli możliwość rozegrania sieciowego starcia np. Thrallem, Kerrigan, Arthasem, Zeratulem, Tyraelem, czy samym Panem Zła - czyli Diablo.

Pełną wersję gry Heroes of the Storm możecie pobrać tutaj.

Każdego tygodnia w Heroes of the Storm udostępniany jest darmowy pakiet postaci. Jeśli chcemy grać daną postacią w czasie, kiedy nie znajduje się w pakiecie darmowych postaci, możemy wykupić pełen dostęp do dowolnej z postaci za walutę zdobywaną w grze, bądź za prawdziwe pieniądze.

Heroes of the Storm - pobieranie w aplikacji Battle.netHeroes of the Storm - pobieranie w aplikacji Battle.net Heroes of the Storm - pobieranie w aplikacji Battle.net Heroes of the Storm - pobieranie w aplikacji Battle.net

Jak pobrać Heroes of the Storm za darmo?

Pełną wersję gry Heroes of the Storm można pobrać za darmo w naszej bazie programów. Do gry wymagane jest posiadanie darmowego konta w usłudze Battle.net. Przed uruchomieniem gry, warto sprawdzić, czy nasz komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe dla gry Heroes of the Storm .

Więcej o: