Windows 10: darmowa wersja testowa na 90 dni? Tak, poproszę!

Microsoft udostępnił testową wersję systemu Windows 10 (edycja Enterprise). Możemy dzięki niej przetestować nową odsłonę systemu za darmo przez 90 dni.

Testowa wersja Windows 10 - dla wszystkich

Jeśli nie chcecie dokonywać darmowej aktualizacji swojego komputera z Windows 7 lub Windows 8.1 do Windows 10, lub po prostu macie inny system operacyjny, ale chcielibyście mimo wszystko wypróbować Windows 10 zanim dokonacie jego zakupu - trafiła się Wam właśnie do tego świetna okazja!

Microsoft upublicznił obrazy Windows 10 w wersji Enterprise ( do pobrania w tym miejscu ). Możemy pobrać ISO z instalatorem nowego Windowsa w wersji 32-bit lub 64-bit i korzystać z niego za darmo przez okres 90 dni .

Wersja Enterprise systemu Windows 10 została udostępniona z myślą o branży IT , w celu wypróbowania nowego systemu Microsoftu na maszynach firmowych, lecz mogą go również z powodzeniem użytkować osoby, które chcą wypróbować Windows 10 na swoim domowym komputerze .

Windows 10 Enterprise w wersji 32 i 64-bit możecie pobrać tutaj <

Podczas instalacji Windows 10 Enterprise należy wprowadzić następujący klucz: VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK

Udostępnienie Windows 10 Enterprise jako wersji Trial, to kolejny z kroków Microsoftu do przekonania użytkowników do przesiadki na nową wersję ich systemu.

Więcej newsów, poradników i artykułów związanych z Windows 10 znajdziecie w tym miejscu .

Więcej o: