Netflix: Jak wypróbować za darmo przez 30 dni? Poradnik

Netflix to serwis VOD oferujący dziesiątki tytułów seriali i filmów. Jeśli zdecydujemy się na założenie kontra w usłudze możemy otrzymać pierwsze 30 dni abonamentu za darmo.

Jak otrzymać darmowe 30 dni użytkowania Netflixa za darmo?

Oferta darmowych 30 dni w usłudze Netflix dostępna jest jedynie dla nowych klientów. Jeśli więc nie posiadasz kontra w usłudze możesz załapać się na tę ofertę. Jeśli jednak już wcześniej korzystałeś z serwisu, można zawsze założyć drugie konto z innymi danymi do logowania.

> Pobierz Netflix dla urządzeń mobilnych: Android, iOS, Windows Phone <

Jak założyć konto w usłudze Netflix?

Założenie konta w usłudze Netflix jest darmowe, natomiast dostęp do treści w usłudze wymaga uiszczenia miesięcznej opłaty. Nowym użytkownikom nie zostanie potrącona z konta opłata za pierwsze 30 dni testowania usługi. Po upłynięciu 27 dni, od założenia konta, na naszego maila otrzymamy przypomnienie o wygaśnięciu darmowego okresu testowego. Po 30-dniach, o ile nie zrezygnujemy z subskrypcji zostanie potrącona z naszego konta odpowiednia opłata, w zależności od naszego wariantu usługi.

Nowe konto w usłudze Netflix możemy założyć poprzez wejście na adres internetowy:  netflix.com/Login .

Szczegółowy poradnik o założeniu konta w usłudze Netflix przeczytacie w tym miejscu.

Sprawdź także: - Mobilna wersja aplikacji Netflix dla Androida, iOS i Windows Phone - Poradnik: jak założyć konto w Neflixie? - Jak uzyskać dostęp do Neflixa na 30 dni za darmo? - Jak oglądać filmy i seriale w Netflixie po polsku? - Jak zmienić jakość filmów w Neflixie? - Lista filmów i seriali dostępnych w Netflixie po polsku - Netflix: ceny, jakość, rodzaje abonamentu

Więcej o: