Humble Bundle ponownie z ofertą gier ze świata Star Wars

Wystartowała kolejna oferta Humble Bundle, w której to można za niewielkie pieniądze nabyć pakiet gier, a przy okazji wesprzeć cele charytatywne.

Humble Bundle to forma aukcji charytatywnych, w których to użytkownik może wskazać za jaką kwotę chce wesprzeć daną aukcje. W zależności od wpłaconej przez użytkownika kwoty otrzymuje w zamian prezent - w tym przypadku gry komputerowe. Aukcje posiadają progi wpłat, które gratyfikują wpłacających określonymi produktami.

Star Wars Humble Bundle IIStar Wars Humble Bundle II Humble Bundle Humble Bundle

Najniższym progiem wpłaty, który kwalifikuje się do otrzymania pierwszej nagrody jest kwota 1$, co uprzywilejuje nas do otrzymania aż 4 gier ze świata Star Wars. A są to Star Wars: Rebbelion , Star Wars: X-Wing Alliance , Star Wars: X-Wing vs TIE Fighter - Ballance of the Force Campaigns i Star Wars: Gallactic Battlegrounds SAGA . Gry otrzymujemy w formie cyfrowego kodu na platformę Steam. Prócz tego otrzymamy 10% kupon zniżkowy na pakiet Humble Monthly .

Star Wars Humble Bundle IIStar Wars Humble Bundle II Humble Bundle Humble Bundle

Drugi próg, którego wartość co ciekawe jest zmienna - zależy od aktualnej średniej wielkości kwoty darowizn (w momencie pisania artykułu wynosił on 7,86$) daje nam dostęp, prócz tych wymienionych w poprzednim progu, do kolejnych gier ze świata GW na Steam, : Star Wars: X-Wing Special Edition , Star Wars: TIE Fighter Special Edition , Star Wars: Knights of the Old Republic i Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords . To także 75% kupon zniżkowy na gry ze starwarsowego uniwersum w sklepie HumbleStore. Kolejną ciekawostką jest, że jeśli wpłacimy tę kwotę to prócz wymienionych powyżej gier, otrzymamy kolejne tytuły, które zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Star Wars Humble Bundle IIStar Wars Humble Bundle II Humble Bundle Humble Bundle

Trzeci i czwarty próg, wynoszące kolejno 9,99$ i 34,99$ to pakiety dla najhojniejszych darczyńców. Pierwszy z nich daje w nagrodę gry z poprzednich dwóch progów i dodatkowo Star Wars: Empire at War Gold Pack i LEGO: Star Wars - The Complete Saga . Wpłata powyżej 34,99$ to także możliwość otrzymania ciekawej koszulki.

Więcej informacji na temat akcji Humble Bundle znajdziecie na oficjalnej stronie projektu  humblebundle.com .

Więcej o: