Ogłoszono kolejną konferencję z serii Tech World

Firma Lenovo zapowiedziała drugą edycję swojej konferencji technologicznej #LenovoTechWorld, która odbędzie się w San Francisco 9 czerwca 2016 r.

Yang Yuanqing - prezes i CEO Lenovo oraz przedstawiciele innych czołowych firm z branży podczas wystąpień inauguracyjnych omówią najbardziej obiecujące innowacje w takich dziedzinach, jak wirtualna rzeczywistość, inteligentne urządzenia połączone z Internetem (IoT) czy wykorzystanie rozwiązań w chmurze, które mogą odmienić nasze życie.

Na Tech World 2016 można też oczekiwać ważnych premier produktowych, takich jak opracowany wraz Google pierwszy na świecie smartfon z technologią Project Tango przeznaczony dla konsumentów. Project Tango udostępnia w smartfonie funkcje rozszerzonej rzeczywistości, w tym gry, nawigację i inne narzędzia. Dzięki temu można w zupełnie nowy sposób postrzegać świat i robić rzeczy dotychczas niewyobrażalne, np. wyznaczyć ścieżkę zwiedzania w budynku muzeum, tworzyć środowisko gier 3D czy wizualizować ustawienie nowej lodówki w kuchni.

 

Lenovo zaprezentuje także nową technologię opracowaną przez Motorola Mobility, która znacząco zmieni sposób myślenia o osobistych urządzeniach mobilnych i ich używaniu.

Wystąpienie inauguracyjne Tech World 2016 będzie transmitowane na żywo o godz. 19:30 czasu środkowoeuropejskiego (10:30 PST) w dniu 9 czerwca pod adresem youtube.com/lenovo

źródło: informacja prasowa

Więcej o: