PS Plus: darmowe gry na czerwiec 2016

Sony w końcu wrzuciło do oferty Playstation Plus wysokobudżetową grę i to całkiem niezłą! Czerwiec w Plusie będzie naprawdę udany.

Gry na Playstation 4 w ramach PS Plus

- NBA 2k16 - Gone Home

Gry na Playstation 3 w ramach PS Plus

- Echochrome - Siren: Blood Course (Episodes 1-12)

Gry na Playstation Vita w ramach PS Plus

- God of War: Chains of Olympus (wersja z PSP) - Little Deviants

Kolejny miesiąc w końcu przynosi naprawdę przyzwoite gry dostępne w ramach opłacania dodatkowej usługi Plus. Posiadacze konsoli najnowszej generacji otrzymają bowiem cenioną grę niezależną Gone Home, jak i świetną grę NBA 2k16 będącą fotorealistyczną prezentacją gry w koszykówkę.

Jeśli wciąż posiadacie Playstation 3 to dostaniecie klasyczną już pozycję Echochrome, w której trzeba będzie mocno wysilić szare komórki, aby odnaleźć się w przestrzennym świecie, a także epizodyczną grę Siren: Blood Course. Właściciele przenośnej konsoli od Sony z kolei dostaną dostęp do wyśmienitego slashera z serii God of War, będącego przedstawieniem historii Kratosa sprzed pierwszej części serii z konsol stacjonarnych.

Oferta gier PS Plus dostępna jest dla osób uiszczających opłatę za usługę i przyznaje dostęp do comiesięcznie nowej biblioteki tytułów na konsole Playstation 4, Playstation 3 i Playstation Vita.

Więcej o: