Pokemon GO: kiedy premiera w Polsce na Androida i iOS?

Oficjalna premiera Pokemon GO nastąpiła już w USA i Australii, a powolutku dołączają do nich kolejne kraje. Wszystko po to, by w momencie premiery gry w kolejnych krajach wszystko działało poprawnie.

Aktualnie na moment pisania tego artykułu gra Pokemon GO dostępna jest w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii i powoli wkracza do Europy - jako pierwsi ten przywilej otrzymali Niemcy, a kolejnym państwem będzie Wielka Brytania.

Dlaczego Pokemon GO nie ma jeszcze w Polsce?

Duża popularność gry dosyć mocno obciąża serwery usługi, twórcy więc powoli będą decydować się na powiększanie grona oficjalnych odbiorców (na ten moment przed oficjalną premierą trzeba skorzystać z kilku sztuczek, aby móc zainstalować grę na naszym urządzeniu z Androidem lub iOS - więcej tutaj ). Dzięki opóźnianiu premiery w różnych krajach twórcy mogą również dzięki feedbackowi obecnych użytkowników ciągle dopracowywać swój produkt i wprowadzać do niego aktualizacje, dzięki czemu w momencie oficjalnej premiery Pokemon GO w Polsce powinniśmy otrzymać grę w o wiele lepszym stanie.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Pokemon GO dostępne jest do pobrania w naszej bazie programów sciagnij.pl  w tym miejscu , a jeśli chcecie przeczytać poradnik o tym jak zainstalować grę -  zapraszamy tutaj , z kolei poradnik początkującego trenera pokemonów  przeczytacie w tym miejscu .

Więcej o: