Pokemon GO: co to jest, o co chodzi?

Pokemon GO to gra mobilna (dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS) wykorzystująca geolokazliację. W grze możemy łapać Pokemony na prawdziwych ulicach, a nawet w naszym domu. Dzięki aplikacji możemy zostać trenerem Pokemonów, by móc je wystawiać do pojedynków z innymi trenerami lub dzikimi Pokemonami.

Pokemon GO z wykorzystaniem wbudowanej w nasze urządzenie kamery będzie mogło przeczesywać otoczenie (nasze podwórko, sklep, czy salon w mieszkaniu) by odnaleźć dziko żyjące Pokemony. Dodatkowo gra z użyciem geolokalizacji pokaże nam na mapie naszego otoczenia, gdzie możemy spodziewać się występowania danych gatunków Pokemonów, czy znaleźć takie ważne lokalizacje jak Pokestop, czy Pokeshop.

Pokemon GO

Skąd taka popularność Pokemon GO?

Ludzie znów mają możliwość zanurzenia się w magiczny świat tych cudownych zwierzaków i ich trenerów. Zarówno gra mobilna na GameBoy'e i DS-a, podobnie jak i serial animowany emitowany w telewizji swego czasu święciły niesamowity tryumf. Dopiero teraz ludzie mogą powrócić do tego niesamowitego świata dzięki darmowej grze mobilnej Pokemon GO, która jest dostępna w zasadzie na każdego smartfona, którego każdy posiada. Ponadto prosta do opanowania mechanika gry i magia zbierana pokemonów do swojej kolekcji zamieniają każdego w pasjonata i wciągają go na długie godziny gry.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Pokemon GO dostępne jest do pobrania w naszej bazie programów sciagnij.pl  w tym miejscu , a jeśli chcecie przeczytać poradnik o tym jak zainstalować grę -  zapraszamy tutaj , z kolei poradnik początkującego trenera pokemonów  przeczytacie w tym miejscu .

Więcej o: