Katalog IKEA na 2017 rok dostępny do pobrania od 5 września

Katalog sklepów IKEA na sezon 2017 jest już dostępny. Sprawdź gdzie można go obejrzeć i pobrać.

Katalog IKEA dostępny online na systemach Windows, Mac OS, Android i iOS

Nowa edycja kultowego już katalogu IKEA na sezon 2017 będzie dostępna do przeczytania w sieci i za pośrednictwem mobilnej aplikacji na Androida i iOS od 5 września. Papierowa wersja katalogu powinna być w niedługim czasie również dostępna w sklepach IKEA, a także być może znajdziecie ją w swojej skrzynce pocztowej. Nowa edycja katalogu IKEA na 2017 rok to kreowanie spontaniczności w naszych domach, odkrywanie naszych pasji i zainteresowań i nieograniczanie się do wyznaczonych trendów.

Perfekcyjne i idealnie uporządkowane domy nie są dla nas największą inspiracją. Czerpiemy natchnienie z tych pełnych spontaniczności i kreatywności - tych, które są miejscami wielu radosnych spotkań. Dzięki rozwiązaniom Ikea możesz stworzyć dom, który pozwala Ci być w pełni sobą, żyć po swojemu i cieszyć się z każdej chwili spędzonej w wyjątkowym gronie! Chcemy inspirować ludzi do porzucenia i oderwania się od oczekiwań. Jeśli chcesz w dowolny sposób łączyć i zestawiać ze sobą różne krzesła, po prostu zrób to! Jeśli chcesz podać weselny obiad bez sztućców - świetnie! Chodzi o podążanie własną drogą i słuchanie swojego wewnętrznego głosu. Chodzi o to, by każdy był sobą.

IKEA (2017)

Co nowego w tym roku w katalogu IKEA?

Całkowicie przeprojektowana i jeszcze bardziej inspirująca aplikacja Katalog IKEA - na smartfony, laptopy, tablety i komputery stacjonarne. Z kolei sam katalog to 13 historii, które pokazują różne oblicza IKEA w realnym świecie - od spontanicznego gotowania w akademiku w Stanach Zjednoczonych, po opowieść o podejmowanych przez IKEA działaniach, by wspierać potrzebujące dzieci w Afryce Wschodniej.

 

Skąd pobrać i gdzie obejrzeć nowy katalog IKEA 2017?

Jeśli już posiadacie aplikację "Katalog IKEA" warto dokonać jej aktualizacji, która doda nowe funkcjonalności i zostanie poszerzona o aktualny asortyment: "Ta aktualizacja wspiera nowe rozwiązanie dostępne w najświeższych publikacjach IKEA. Pobierz ją, by w pełni wykorzystać funkcje oferowane w katalogu IKEA 2017 i pozostałych publikacjach IKEA." Mobilna wersja Katalogu IKEA dostępna jest do pobrania na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) wyposażone w system Android lub iOS. Możecie pobrać ją za darmo z poziomu naszej bazy programów w tym miejscu . Już 5 września będziemy mogli pobrać cyfrową wersję katalogu IKEA z poziomu właśnie tej aplikacji. Nowa wersja katalogu będzie również dostępna cyfrowo na oficjalnej stronie ikea.com .

[źródło: materiały prasowe, ikea.com ]

Więcej o: