Panda Antivirus Pro 2009

Panda Antivirus to jeden z najbardziej znanych pakietów antywirusowych. Ma za zadanie chronić komputer przed wirusami, rootkitami, kradzieżą tożsamości, a jednocześnie nie powinien utrudniać pracy i korzystania z internetu. Czy faktycznie tak jest? W najnowszym numerze magazynu Haking znajdziecie recenzję tego programu.

Z artykułu dowiecie się co jest dostarczane w pudełku wraz z programem. Dowiecie się też w jaki sposób dokonać właściwej instalacji aplikacji. Zapoznacie się też z poszczególnymi składnikami Panda Antivirus Pro 2009.

W ramach pakietu otrzymujemy następujące moduły: Antivirus, Firewall, AntiSpyware, AntiRootkit, AntiPhishing oraz ochronę tożsamości True Prevent. Z artykułu dowiecie się, w jaki sposób działają, jakie mają funkcje i jaka jest ich skuteczność. W magazynie Haking znajdziecie też porady dotyczące używania pakietu Pandy.

W artykule doceniono zwłaszcza intuicyjną obsługę programu i wysoki poziom bezpieczeństwa. Natomiast za wadę uznano brak modułu AntiSpam. Haking wystawił aplikacji ostateczną ocenę 4,5 gwiazdki na 5 możliwych.

Więcej o: