Sims 3 wersja finalna do pobrania

Za darmo wersja gry Sims 3 1.0.631.00003 na Windows. Objętość pliku 5,88 GB. Prędkość pobierania najszybsza z możliwych - na pewno przytnie Ci łącze internetowe, bez względu na wykupiony pakiet u operatora.

Finalna wersja kultowej gry Sims 3 miała wczoraj swoją premierę, jednak nieoficjalne serwery są czerwone od wielu dni. Chodzi oczywiście o piracką wersję.

Pobierz pełen pakiet Sims 3

W opisie pliku można przeczytać, że archiwum zawiera pełna wersję gry Sims 3 (finalna, skopiowana ze sklepu), dodatki w postaci wszystkich fryzur, ubrań i innych zabawek niezbędnych do rozrywki Simów. Trzecim składnikiem jest crack gry Sims 3, który jest niezbędny do zainstalowania programu. Osoba, która wstawiła plik do sieci, chwali się, że siedziała nad złamaniem gry od 2 czerwca.

Ewidentnym wybiegiem jest podanie informacji, że gra w takiej postaci służy jedynie do celów testowych. Autor też pouczył ludzi, aby nie zapomnieli kupić pełnej wersji.

Wersja darmowa Sims 3 kontra pudełko

Wersja pudełkowa gry Sims 3 kosztuje ok. 150 zł. Czy to dużo, czy mało za tytuł, który budzi w ludziach takie emocje? Oceńcie to sami. Jednak, żeby ściągnąć prawie 6 "giga" trzeba trzymać komputer włączony przez kilkanaście godzin. Przy transferze ograniczonym do 100 kB/s będzie trwało 17 godzin, a nie tydzień, co słusznie wytknęli mi użytkownicy w komentarzach. Dzięki za uważną lekturę!

Kampanie antypirackie są nieskuteczne?

Ostatnio Daniel Cieślak napisał artykuł Najlepsze antypirackie ostrzeżenia - na wesoło . Dziwna jest polityka stowarzyszeń antypirackich. Zamiast edukować i uświadamiać, straszą i robią dziwne filmiki. Moim zdaniem ciekawa (ciekawa a nie dobra) jest polityka Microsoftu, który mógłby np. wyłączyć wszystkie nielegalne systemy Windows. Nie robi tego świadomie, bo wie, że zamiast okienek ludzie wybraliby alternatywne rozwiązania. Przy premierze nowej przeglądarki Internet Explorer zrezygnowano ze sprawdzania legalności systemu operacyjnego. W końcu i tak wszyscy tak się przyzwyczają się do jednego systemu a na końcu go kupią. Może twórcy takich hitów jak Sims 3 też powinni udostępniać za darmo wersje 15 dniowe za darmo, albo przestać się dziwić piractwu?

Z tego jednego źródła pobierania Sims 3 korzystało dzisiaj rano około trzech tysięcy użytkowników. To sporo.

Czy ściągasz z sieci programy, filmy lub gry?