Google Translate na iPhone\'a

Tłumaczenie za pomocą głosu w 15 językach (także po polsku) i tekstu w 50 językach świata umożliwia nowa aplikacja Google\'a na urządzenia Apple, takie jak iPhone i iPod Touch.

Aplikacja Google Translate bardzo szybko zdobyła sobie popularność użytkowników polskiego App Store. Wcześniej dostępna była tylko wersja webowa translatora. Aktualnie wspomniana aplikacja jest najczęściej pobieranym programem na urządzenia Apple.

 

>> Czytaj też:  Google chce przełamać barierę języka

Tłumacz posiada funkcję tłumaczenia z wykorzystaniem mikrofonu w 15 językach. Translacja tekstowa obejmuje już 50 języków , a przetłumaczony tekst można oznaczyć gwiazdką (zapamiętać), powiększyć na cały ekran urządzenia i odsłuchać (w 23 językach), co także dotyczy języka polskiego. Program został także wyposażony w archiwum tłumaczeń.

 

Aplikacja Google'a do tłumaczenia słów i tekstów Korzystanie z tłumacza wymaga połączenia z internetem, jednak historia jest zachowywana w pamięci aplikacji, co pozwala na korzystanie z niej w trybie offline.

 

>> Czytaj też:  Ling.pl po nowemu

Nowa aplikacja jest pierwszą tak rozbudowaną i obejmującą tak dużą ilość języków w kategorii aplikacji darmowych . Google Translate dostępny jest w App Store .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Google Translate na iPhone'a

 

Warto przeczytać też: