Sprawdź, jak kupić to, o czym marzysz, taniej niż myślisz. Znana platforma zaprasza na festiwal przecen do -50 proc.

Jesień to czas festiwali wyprzedażowych. Internauci nie muszą jednak czekać na Black Week, by znaleźć wyjątkowe okazje. Jedna z największych polskich platform internetowych tydzień przecen rozpoczyna już 10 października. Codziennie, aż do 16 października, będą pojawiać się nowe gorące oferty. Produkty znanych i lubianych marek będzie można upolować nawet o 50 proc. taniej.

Polacy lubią kupować w Internecie, a jeszcze bardziej lubią specjalne oferty i przeceny.  Dzięki największej polskiej platformie specjalizującej się w handlu online, można połączyć te dwie korzyści. Allegro startuje bowiem z wyjątkową ofertą. Już 10 października, w najbliższy poniedziałek, rusza Allegro Smart! Week.  W tym roku, wśród wyjątkowych ofert przygotowanych przez sprzedawców, znaleźć będzie można produkty z wielu kategorii takich jak: Elektronika, Supermarket, Moda, Dom i ogród, Dziecko, Uroda, Zdrowie, Sport i turystyka, Motoryzacja, Kultura i rozrywka.

Co upolujesz dzięki Allegro Smart! Week?

Przez najbliższe dni w sieci zaroi się od prawdziwych okazji, które pojawiać się będą codziennie. Wiadomo już, jakie oferty pojawią się pierwszego dnia wyjątkowego festiwalu. Zadowoleni będą z pewnością fani elektroniki. Wśród ofert promowanych przez Allegro znajdą się:

  • Smartband opaska sportowa Xiaomi mi band 5 global przeceniona zostanie na Allegro ze 125 zł na 79,99,
  • ekspres ciśnieniowy De'Longhi Ecam 23.460.SB kupić będzie można za 1499 zł. Cena regularna jest znacznie wyższa – wynosi ona bowiem 1949 zł,
  • tabletki do zmywarki Fairy Platinum Plus (115 sztuk) kosztować będą na platformie 89,99 zł (zamiast 109,99),
  • perfumy Calvin Klein Truth Men (100 ml) przecenione zostaną na 79,99 z 119 zł,
  • konsola Nintendo Switch (nsh006 32GB czerwono-niebieska) będzie dostępna na Allegro za jedyne 1179 zł. To wyjątkowa dobra okazja, bo cena przed promocją wynosi 1449 zł.

Jak co roku atrakcyjne ceny przyciągną tłumy. Polowanie na okazję warto więc zacząć nieco wcześniej. Ulubione oferty warto dodać do "obserwowanych", aby około 20 minut przed ich startem, otrzymać powiadomienie z czasem rozpoczęcia sprzedaży. Ponadto można oczywiście szybko wyszukać przecenione produkty używając praktycznego filtra "oferty Smart! Week" lub wpisując w wyszukiwarkę Allegro hasło "smart week".

Allegro, materiał promocyjnyAllegro, materiał promocyjny 

Przygotuj się na festiwal przecen. Rusza Allegro Smart! Week

Zwróćmy uwagę na wyjątkowo atrakcyjne oferty dostępne dla uczestników programu Allegro Smart! Warto aktywować tę usługę właśnie teraz, by już dzisiaj skorzystać z jej największej zalety – darmowego transportu do domu lub jednego z dziesiątek tysięcy punktów odbioru. Wartość zamówienia od jednego sprzedawcy musi wynieść minimum 40 zł. Raz aktywowana usługa pozwoli jednak cieszyć się darmowym transportem nie tylko podczas festiwalu przecen, ale przez cały rok. Z pakietu można skorzystać w bardzo atrakcyjnej cenie – kosztuje on zaledwie 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Święto zakupów skierowane jest do wszystkich. To efekt wprowadzenia w życie unijnej dyrektywy Omnibus. Zgodnie z nią platforma zwiększyła świadomość zakupową konsumentów. Według nowych przepisów kupujący mają być w bardziej bezpośredni sposób informowani między innymi: o zasadach promowania ofert w wynikach wyszukiwania, o tym, czy kupują u przedsiębiorcy, czy osoby prywatnej, o tym, o ile faktycznie obniżona została cena produktu w promocji, o tym, w jaki sposób weryfikujemy prawdziwość opinii o produkcie.

Allegro daje ci jeszcze więcej korzyści

Przygodę z bezpłatnymi dostawami i dostępem do wielu wyjątkowych przecen można więc zacząć decydując się na testowy pakiet Smart! na Start. Nie kosztuje nic, więc warto go włączyć już dziś. Nawet bezpłatny pakiet pozwala korzystać z najlepszych ofert festiwalu przecen Smart! Week oraz umożliwia skorzystanie z pięciu darmowych dostaw. Usługa jest darmowa przez trzy miesiące. 

Największe święto zakupów do zaoferowania ma znacznie więcej. Serwis warto odwiedzać codziennie od 10 do 16 października. Warto być gotowym na wyjątkowe okazje. Z Allegro polowanie zawsze jest bezpieczne i komfortowe. Dzięki usłudze Allegro Smart!, klienci zaoszczędzili na przesyłkach już ponad 5,2 mld złotych – to 140-krotność najwyższej wygranej w totolotka*! Obecnie oznaczenie Smart! na platformie Allegro ma ponad 160 milionów ofert dostępnych w serwisie.

*Kwota nie uwzględnia kosztów zakupu pakietu Allegro Smart!

Allegro, materiał promocyjnyAllegro, materiał promocyjny 

Więcej o: