Zmienili sprzątanie w przyjemność. Poznaj moc i komfort bezprzewodowych odkurzaczy

Są pewnie tacy, którzy nie mogą doczekać się, kiedy znów zaczną sprzątać swoje mieszkanie. Dla wielu osób walka o porządek jest jednak prawdziwym wyzwaniem. Nic dziwnego, skoro przez długie lata odkurzacze były ciężkie, nieporęczne i "uwięzione" na kablu. Jedna z najbardziej innowacyjnych firm świata wprowadziła na rynek urządzenia, dzięki którym sprzątanie może być przyjemne. Sprawdź jak usunąć kurz, piasek, sierść ze swojego domu i nie martwić się nawet o opróżnienie pojemnika na zanieczyszczenia.

Utrzymanie domu czy mieszkania w czystości może być prawdziwym wyzwaniem. Jednym z największych wrogów, z którym trzeba walczyć niemal każdego dnia, jest wszechobecne drobne zanieczyszczenia - kurz, piasek, okruszki, sierść. Jego usuwanie przez długi czas nie należało do najłatwiejszych zadań. Ciężki, nieporęczny odkurzacz, który ciągnie się za nami jak słoń, niezbyt wygodna, plącząca się rura, konieczność przełączania się między gniazdkami...dla wielu to wciąż codzienność.

Uwolnij się od kabli przy sprzątaniu. Wydajny odkurzacz zawsze pod ręką

Okazuje się jednak, że sprzątanie może być i skuteczniejsze i przyjemniejsze. Przykładem jest Samsung, który udowodnił, że można stworzyć odkurzacze, które są jednocześnie skuteczne tak jak te tradycyjne, ale także i poręczne.

Odkurzacze firmy Samsung charakteryzuje kilka zalet. Po pierwsze mają sporą moc ssącą. To sprawia, że poradzą sobie z kurzem, który zalega w narożniku pokoju, albo w zagięciu fotela. Niezwykłą wygodę zapewnia fakt, że nie trzeba przepinać kabla pomiędzy gniazdkami. Nie musimy więc zastanawiać się, w którym miejscu podłączyć urządzenie ani czy starczy nam przewodu. Odkurzacze bezprzewodowe Samsung mogą też być zawsze pod ręką. Nie trzeba ich zamykać w szafie czy rozwijać kabli i rur, gdy są nam potrzebne. W sytuacji, gdy rozsypiemy cukier w kuchni (albo ktoś naniesie nam piasek w przedpokoju) są zawsze gotowe do pracy - wystarczy zdjąć je np. ze ściany lub wyjąć z wolnostojącego stojaka. 

Odkurzacze SamsungOdkurzacze Samsung Materiał promocyjny

Praktycznym rozwiązaniem będzie też zakup stacji czyszczącej kompatybilnej z odkurzaczami z serii Jet. Umożliwia ona łatwe opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia bez wzbijania się kurzu. Na rynku jest też dostępne bardziej zaawansowane urządzenie - Seria Bespoke Jet™, w której stacja ładująca i czyszcząca są ze sobą zintegrowane. Po jakie rozwiązanie warto więc sięgnąć? Wyjaśniamy. 

Wielka moc, długi czas pracy i masa praktycznych dodatków

Odkurzacze serii Jet charakteryzują się dużą mocą silnika, która w zależności od modelu może wynieść nawet 550 W (1). Możemy mieć zatem pewność, że urządzenie poradzi sobie zarówno z twardymi powierzchniami, jak i tymi bardziej zaawansowanymi (np. dywany). Nie bez znaczenia jest też długi czas pracy odkurzacza. Na jednym naładowaniu może on wynieść bowiem aż do 60 minut (2), co powinno bez problemu pozwolić na skuteczne posprzątanie całego mieszkania czy domu.

Odkurzacze SamsungOdkurzacze Samsung Materiał promocyjny

Kto często odkurza ten wie, że równie istotne - co moc ssania - jest też to, czym zbieramy brud z podłogi. I w tym przypadku Samsung przygotował innowacyjne rozwiązanie, którym jest specjalna szczotka do podłóg Soft Action Brush. To rozwiązanie niezwykle praktyczne, bo dzięki wałkowi z elektrostatycznym włosiem szczotka delikatnie usuwa nawet najdrobniejszy kurz.

Innowacyjna jest także elektro szczotka do dywanów, która wyposażona została w dodatkowy, specjalny silnik.

Odkurzacz służy nie tylko do usuwania zanieczyszczeń z podłóg, ale i na przykład z mebli. Dlatego Samsung w zestawie umieścił także Mini elektro szczotkę, która skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z kanap. To dobra wiadomość dla posiadaczy zwierzaków - sierść na tapicerce, w końcu przestanie być dla nich utrapieniem.

Dla skuteczności sprzątania znaczenie ma także to, co z samego odkurzacza wychodzi. Dlatego warto podkreślić, że odkurzacze serii Jet wyłapują do 99,999% mikro cząsteczek (3). Zdecydowana większość tego, co tworzy kurz oraz tego, co wywołuje alergię - może zostać zatrzymana więc przez filtry urządzenia.

Nie ma również pragmatycznego sprzątania, bez możliwości dotarcia odkurzaczem nawet do najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarków. Dlatego w tym wypadku mamy do czynienia z teleskopową rurą o 4-stopniowym systemie regulacji. Dzięki niej uzyskujemy nie tylko wygodne narzędzie do walki z kurzem, ale i sposób na uniknięcie bólu pleców - ponieważ długość rury może zostać dostosowana do wzrostu.

Zapanuj nad kurzem dzięki specjalnej stacji

Odkurzanie może być wygodniejsze i przyjemniejsze dzięki dodatkowemu rozwiązaniu, które zaprojektował Samsung. Clean Station to specjalna automatyczna stacja, która pozwala opróżniać pojemnik na zanieczyszczenia bez wysiłku i w dodatku higienicznie. Kurz i inne zanieczyszczenia trafiają do specjalnego worka o pojemności 2 l - nie wzbijają się w powietrze, nie ma więc ryzyka ponownego zabrudzenia pomieszczenia. Przeciętnie jego zapełnienie trwa nawet 2-3 miesiące. O tym, że trzeba go wymienić, informuje nas świecąca się na czerwono dioda. Nie musimy więc martwić się o opróżnianie kurzu z odkurzacza, ale także i o sprawdzanie, czy worek na kurz został już zapełniony.

Może też okazać się, że stacja oczyszczająca jest skuteczniejsza w wyczyszczeniu pojemnika na kurz od nas - dlatego, że używa ona specjalnej technologii. Air Pluse pozwala pozbyć się nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń dzięki wykorzystaniu różnic ciśnień.

Stacja All-In-One?  Zobacz jakie to wygodne

Na osobny akapit zasługuje wyjątkowo innowacyjna seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet. To najnowsza linia urządzeń, wyposażona w stację Alle in One. Stacja ładująca została zintegrowana bowiem z systemem automatycznego opróżniania kurzu.

Urządzenia z tej serii wyróżniają się m.in. szczególnie dużą mocą. Dzięki nowemu silnikowi HexaJet może ona wynieść aż do 580W (4). Elektroszczotka Jet Dual jeszcze skuteczniej wyczyści powierzchnie, takie jak np. dywan. Świetnie poradzi sobie też ze zbieraniem kurzu z twardych podłóg. Elektroszczotka Slim Action z kolei – najlżejsza spośród oferowanych przez Samsunga i wyjątkowo smukła - sprawdzi się idealnie przy sprzątaniu nawet pod meblami. A co najważniejsze jest delikatna dla podłóg. 

Odkurzacze Samsungmateriał promocyjny

Samsung zadbał nawet o to, by łatwiej nam było myć podłogi. Wystarczy wymienić wówczas końcówkę w odkurzaczu na Spray Spinning Sweeper wraz z dołączonym do zestawu zbiornikiem, by umyć podłogę, wypolerować panele albo pozbyć się uporczywej plamy.

W przypadku serii Bespoke Jet łatwe jest też samo przechowywanie. Nie tylko dlatego, że inżynierowie Samsunga zadbali o to, by odkurzacze bezprzewodowe były wyjątkowo lekkie i praktyczne. W zestawie znajdziemy również dodatkowe akcesoria jak np. stojak. 

Skorzystaj z promocji. Nie tylko czystość ale i zwrot na konto

Odkurzacze bezprzewodowe Samsung mają wiele zalet. Są wydajne, bezprzewodowe i poręczne. Mogą samodzielnie opróżniać kurz. Mają także pojemną baterię, która pozwala na wygodne posprzątanie całego mieszkania. Zostały wyposażone też w wiele końcówek dostosowanych do różnych rodzajów powierzchni.

Zakup warto rozważyć jednak nie tylko z tych powodów. Samsung ma bowiem wyjątkową ofertę. Ci, którzy kupią odkurzacz Samsung Jet i zostawią swoją opinię, mogą otrzymać zwrot na konto w wysokości do 450 zł. Osoby, które dokupią z kolei stację czyszczącą, mogą otrzymać łącznie nawet do 650 zł. Szczegóły na jet.samsung.pl

(1)  Na podstawie testów wewnętrznych. Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami IEC60335-1 Cl.10,

(2) Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów,

(3) Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit),

(4) Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

Więcej o: