Teraz znacznie łatwiej zrobisz zakupy w sieci. Ta platforma ma wszystko w jednym miejscu

Największa polska platforma specjalizująca się w handlu online wprowadziła właśnie do swojej mobilnej aplikacji szereg nowych funkcji. Dzięki nim zakupy online są jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Zakupy online zyskują coraz większą popularność wśród Polaków i Polek. Trudno się temu dziwić, skoro w kilka chwil można "odwiedzić" wiele sklepów, porównać oferty, sprawdzić ceny. Nie można się też dziwić, że na popularności zyskuje aplikacja platformy, która o kupowaniu i sprzedawaniu online wie wszystko.

Aplikacja Allegro z nowymi funkcjami. Wszystkie karty lojalnościowe w jednym miejscu

 Apka Allegro na smartfony, z której aktywnie korzysta już 7 mln użytkowników, zyskała właśnie kolejne funkcje, które w jeszcze większym stopniu czynią ją idealnym narzędziem do przedświątecznych - i nie tylko - zakupów. A i tak powodów, by z niej korzystać jest sporo. Zakupy online za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro są po prostu wygodne. Nie ma znaczenia, czego szukamy - otrzymujemy dostęp do niezliczonych przedmiotów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Teraz kupowanie będzie jednak jeszcze łatwiejsze dzięki nowościom. Pierwszą z nich jest możliwość przechowywania na poziomie aplikacji kart lojalnościowych. Nawet, jeśli pochodzą z różnych sklepów czy jeśli mamy je w tradycyjnej, a nie cyfrowej postaci, można z łatwością przechowywać je wszystkie w jednym miejscu.

Kupuj świąteczne prezenty online i śledź przesyłkę na ekranie smartfona. I nie tylko

Allegro ulepszyło też sposób informowania o wysyłce, co w gorącym przedświątecznym czasie należy uznać za szczególnie istotne. Warto podkreślić, że funkcja Moje Przesyłki jest dostępna wyłącznie w aplikacji mobilnej. Na ekranie głównym widzimy wyraźny komunikat, który za pomocą jednego kliknięcia pozwala nam poznać status przesyłki. Dowiemy się błyskawicznie, na kiedy ustalono termin dostawy, otworzymy zdalnie automat  Allegro One Box. Bezpośrednio z poziomu aplikacji wyświetlimy też kod QR niezbędny do odbioru w innych automatach pocztowych.

Nowości jest jednak więcej. Allegro zadbało też o to, by wystawianie ofert na Allegro Lokalnie było łatwiejsze. Funkcja przyda się, bo przecież nadchodzące miesiące to tradycyjny okres, w którym Polacy sprzedają należące do nich przedmioty. Gdy niepotrzebny już smartfon zastępuje nowy, często znaleziony pod choinką, to właśnie Allegro Lokalnie jest idealną metodą na zrobienie porządku w naszych gadżetach.

Aplikacja Allegro pozwoli też znacznie łatwiej znaleźć sposób na miłe spędzenie czasu z dala od ekranu komputera. Wszystko dzięki nowej funkcji, która ułatwia dostęp do bardzo wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych oferowanych przez serwis eBilet.pl. Kupowanie biletów na koncert czy mecz będzie równie łatwe, co zamawianie butów czy tabletu.

Instaluj i zacznij oszczędzać. Prezent na start

Aplikację warto zainstalować, bo nowi użytkownicy dostają coś na start. 5 monet za samą tylko instalację i kolejne 5 za pierwszy zrealizowany zakup. Monety można zmienić w rabat, korzystanie z nich jest więc niezwykle opłacalne.

Zalet mobilnego narzędzia stworzonego przez Allegro jest cała masa. Aplikacja umożliwia łatwe i szybkie nawigowanie pośród setek tysięcy produktów i niezliczonej liczby kategorii. Bez względu na to, czy chcemy wejść do cyfrowego supermarketu, drogerii, kupić coś do salonu, ogrodu, pokoju dziecka, coś do ubrania lub coś na prezent - Allegro wszystko ma w jednym miejscu. Aplikacja to również świetny sposób, by odnaleźć wcześniej kupione produkty i zamówić je ponownie - wszystko odbywa się tu na tyle prosto, że zamówienie w zasadzie dowolnego produktu zajmuje kilka chwil.

Aplikacja Allegro jest do pobrania w Google Play i AppStore.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Więcej o: