Płacisz bezgotówkowo? Oto nowość, dzięki której zrealizujesz płatności szybciej i wygodniej

W Polsce królują płatności bezgotówkowe. Tylko w ostatnim kwartale 2022 roku przeprowadzono ich 2,2 mld. Bankowość w Polsce staje się coraz bardziej cyfrowa i ten trend wciąż zyskuje na popularności. Właśnie pojawiła się aplikacja, która zmienia niemal każdy smartfon w terminal. Płatności mobilne stały się jeszcze wygodniejsze.

Polska bankowość przechodzi dynamiczny proces cyfryzacji. Coraz więcej osób korzysta z usług bankowych online, a płatności gotówką ustępują miejsca transakcjom bezgotówkowym. Ich odsetek stale rośnie i coraz więcej osób korzysta z kart płatniczych. W samym IV kwartale 2022 roku za pośrednictwem kart płatniczych przeprowadzono transakcje o wartości 288 mld zł. Spośród 2,2 mld transakcji aż 94,4 proc. stanowiły te bezgotówkowe. Dlaczego Polacy tak bardzo lubią właśnie tę formę płatności?

Polacy wolą płacić kartą, smartfonem i smartwatchem

Po pierwsze  –  to wygodne i szybkie rozwiązanie. Nie trzeba nosić ze sobą gotówki, a transakcji można dokonywać w każdym miejscu, gdzie karta jest akceptowana.

Po drugie, transakcje realizowane kartą są bezpieczne. Zabezpieczenia takie jak kod PIN czy potwierdzanie płatności w aplikacji mobilnej banku zapewniają ochronę przed nieuprawnionym użyciem karty. Ponadto korzystanie z karty płatniczej umożliwia precyzyjne śledzenie historii transakcji, co ułatwia kontrolę wydatków.

Płatności kartą mogą być jeszcze wygodniejsze dzięki PepPay

PepPay to rewolucja, dzięki której płacenie kartą, smarfonem czy smartwatchem może być dostępne w nowych miejscach. To szczególnie istotne podczas wakacji i spontanicznych sytuacji, w których nie zabieramy ze sobą portfela czy gotówki. Rozwiązanie stworzone przez Polskie ePłatności zaoszczędzi klientom czas na poszukiwanie bankomatu, a dla przedsiębiorców będzie dużym ułatwieniem rozliczeń i otworzy ich na  nowych odbiorców - zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią.

Wystarczy aplikacja, by zmienić telefon w terminal płatniczy. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale także bezpieczne, ponieważ wymiana danych podczas transakcji jest szyfrowana. Na rynek wprowadza je lider w branży – Polskie ePłatności.

PepPay spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zarówno przedsiębiorca, który instaluje aplikację na smarfonie, jak i klient, który płaci, zyskują pełną ochronę i wygodę. Po tym, jak prowadzący firmę podpisze odpowiednią umowę i pobierze aplikację, klient może płacić za towary i usługi, zbliżając do smartfona swój telefon, zegarek, albo kartę.

materiał promocyjny

Wiarygodność Polskich ePłatności potwierdzają certyfikaty i gwarancje bezpieczeństwa

Istotnym elementem płatności bezgotówkowych jest wiarygodność operatora. Polskie ePłatności posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji. 

Jednym z tych standardów jest PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), opracowany przez Radę Standardów Bezpieczeństwa PCI. Celem PCI DSS jest ochrona danych posiadaczy kart płatniczych oraz zapewnienie bezpiecznego przetwarzania, przechowywania i przesyłania danych.

Jak działa PepPay? Jak zwykły terminal

Z punktu widzenia konsumenta transakcje  dokonywane za pośrednictwem PepPay są tak samo proste, jak te z użyciem standardowego terminala. Przykładasz kartę, smartfon lub zegarek do smartfona, płacisz i  otrzymujesz powiadomienie potwierdzające zrealizowaną płatność.

PepPay to rewolucja, która gwarantuje Ci wygodę i mobilność

Wygoda, szybkość i bezpieczeństwo przekonują coraz więcej osób do korzystania z kart płatniczych. Rozwój aplikacji mobilnych umożliwia jeszcze łatwiejsze i bardziej innowacyjne sposoby płatności. Dzięki temu transakcje bezgotówkowe stają się nieodłącznym elementem codziennego życia Polaków.

PepPay to nowy wymiar wygody w płatnościach. Z pewnością warto dołączyć do transakcyjnej rewolucji!

Materiał promocyjny marki Polskie ePłatności.