Koronawirus. Xiaomi zamyka wszystkie swoje sklepy w Polsce. Organizuje promocję w internecie

Z powodu zagrożenia epidemicznego w Polsce Xiaomi postanowiło zamknąć wszystkie swoje sklepy w Polsce do odwołania. Firma zachęca klientów do korzystania z zakupów online. Kusi promocjami i darmową dostawą.
Zobacz wideo Jabra Elite 75t czy Sennheiser Momentum True Wireless? Testujemy słuchawki bezprzewodowe

W związku z trudną sytuacją epidemiczną w Polsce, wiele firm zdecydowało się w ostatnim czasie na zamknięcie swoich stacjonarnych sklepów i zachęcenie klientów do robienia zakupów w sieci. W zamian kupujący mogą często liczyć m.in. na zniżki lub darmową dostawę towaru. Z taką propozycją wyszyło ostatnio m.in. Allegro rozdając pakiety Allegro Smart (umożliwiające darmową dostawę) na miesiąc za darmo.

Xiaomi zamyka wszystkie swoje sklepy

Teraz epidemia nowego koronawirusa dotknęła również klientów Xiaomi. Firma poinformowała właśnie, że ze względu na obecną sytuację zamyka wszystkie salony Mi Store w całej Polsce do odwołania (część z nich mieści się w centrach handlowych, więc i tak ich funkcjonowanie byłoby niemożliwe).

Popularny nad Wisłą producent elektroniki zachęca jednak klientów do robienia zakupów w sieci. Jak czytamy w przesłanym nam komunikacie, autoryzowane sklepy internetowe Xiaomi (mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl) działają normalnie i będą realizowały dostawy bez przeszkód. 

Xiaomi organizowało też promocje mające zachęcić klientów do zakupów online. Przecenione zostały  cztery smartfony z oferty:

  • Redmi 7A 16 GB - 349 zł
  • Redmi 8A 32 GB - od 499 zł
  • Redmi Note 8 Pro 64 GB lub 128 GB - 999 lub 1099 zł
  • Xiaomi Mi Note 10 128 GB - 2199 zł

W przypadku zakupu smartfona Xiaomi Mi 9T Pro (128 GB) cena pozostała bez zmian (1999 zł), ale  każdy kupujący ma otrzymać bon o wartości 300 zł na następne zakupy. Xiaomi przypomina też, że sklepy mi-home.pl oraz mi-store.pl oferują darmową dostawę przy zakupie sprzętu za przynajmniej 99 zł. Mimarkt.pl wysyła z kolei wszystkie zamówienia bez opłat do paczkomatów.

Więcej o: