Zestawienie komórkowych promocji świątecznych 2011

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas choinki, pojednania i prezentów. Pierwsze i drugie zwykle załatwiamy tuż przed wigilią, najwięcej uwagi poświęcając zapełnieniu przestrzeni pod świątecznym drzewkiem. Dlatego też producenci potencjalnych prezentów zewsząd kuszą promocjami. Operatorzy telefonii komórkowych też. Nokia N8 za 99 złotych, HTC Wildfire 2 i Nokia 500 za symboliczną złotówkę... Kto by się nie skusił?
Nokia N8 w świątecznej promocji Nokia N8 w świątecznej promocji fot. Orange.pl

Orange

Nokia 500 - Lekka i przyjemna Nokia z prawie najnowszym Symbianem Anna, za złotówkę w abonamencie Delfin II lub Pelikan II za 59 złotych miesięcznie. Najtaniej ze wszystkich sieci. O całe 4,90 miesięcznie mniej niż w Plusie.

Nokia N8 - za 99 złotych w abonamencie Pantera za 89,90 złotych miesięcznie. To oszczędność 360 złotych. W tej taryfie Nokia N8 kosztuje bowiem zwykle 459 złotych. Dodatkowo, operator dokłada do telefonu w promocyjnej cenie także słuchawki Philips SPH2500.

Promocje T-mobile Promocje T-mobile fot. T-mobile

T-Mobile

T-mobile, póki co, eksponuje w swojej świątecznej ofercie trzy telefony. Żaden z nich nie jest tak zwanym "topowym" modelem, ale wszystkie wydają się być w rozsądnych cenach.

Pierwszym z trójki jest Samsung Wave. Telefon dostępny jest za 49 złotych w abonamencie za 79 złotych miesięcznie, lub za złotówkę z umową na 99 złotych miesięcznie.

Na drugiej pozycji uplasowało się HTC Wildfire S za 99 złotych w abonamencie za 79 złotych.To o 98 złotych drożej niż w Plusie, ale obie oferty różnią się także warunkami umowy.

Trzecim jest Samsung Galaxy Y (S5360). Niewielki smartfon o 3 calowej przekątnej ekranu i napędzany procesorem o taktowaniu 823 MHz. Niestety, jak na tani telefon, Galaxy Y zabrakło lepszego aparatu fotograficznego (jest 2mpix) i flesza.

Ponadto w ofercie znalazła się także otwierana Motorola GLEAM za 1 złoty w abonamencie za 39 złotych miesięcznie, oraz dwa telefony dla starszych użytkowników lub miłośników telefonów komórkowych - sensu stricto - czyli Emporia. Zarówno model Talk Premium jak i Emporia Elegance kosztują równo 1 złoty w najniższym abonamencie, za 39 złotych miesięcznie.

Nokia N9 na święta Nokia N9 na święta fot. Plus

Plus

Nokia N9 - W plusie na Święta przygotowano Nokię N9 za jedyne 99 złotych jeśli zdecydujemy się na abonament w wysokości 219,90 złotych miesięcznie. Według operatora, dzięki temu potencjalni klienci mogą zaoszczędzić aż 300 złotych. Wcześniej aparat kosztował bowiem 399 złotych.

LG Swift 3D - na podobną "promocję" mamy szansę w przypadku telefonu Swift 3D. 300 złotych taniej, czyli jedyne 99 pln będzie nas kosztował telefon, jeśli postanowimy kupić trójwymiarowego LG wraz z podpisaniem umowy na 119,90 złotych miesięcznie. Na pokładzie system Android, GPS i autostereoskopowy wyświetlacz 3D o przekątnej 4,3 cala.

W dalszej kolejności także HTC Wildfire S za 1 złoty wraz z umową na 79,90 miesięcznie, oraz Samsung Galaxy Ace za 1 pln wraz z abonamentem za 99,90 złotych.

Oferta Play Oferta Play fot. Play

Play

Samsung Galaxy Gio - za 1 złoty otrzymujemy telefon działający w oparciu o system Android 2.2, wyposażony w 3,2 calowy dotykowy wyświetlacz, oraz... audiobook Wiedźmin. Wystarczy zgodzić się na umowę w ramach All Inclusive MAX za 65 złotych miesięcznie.

Motorola FlipOut - mały, sympatyczny i rozkładany telefon z Androidem - do damskiej torebki - za 1 złoty w abonamencie All Inclusive MAX 65 za 65 złotych miesięcznie lub za 79 złotych w Stanie Darmowym 69 za 59 złotych miesięcznie. Do wyboru.

Więcej o: