TOP 9 filmików z cyklu 'twój kot kupowałby tablet'

Kot, pies, żaba, papuga, agama brodata... Okazuje się, że wszystkie (no, prawie wszystkie) gatunki zwierząt uwielbiają grać na tabletach bądź smarftonach. Przedstawiamy dziewięć najlepszych/najzabawniejszych/najbardziej uroczych naszym zdaniem filmików tego typu.

Koty

Ulubione zwierzęta całego Internetu to oczywiście koty. Ostatnimi czasy furorę w sieci robi filmik z pewnym przedstawicielem tego gatunku, który naprawdę nieźle radzi sobie grając we Fruit Ninja.

Jeśli i wy chcielibyście, by wasz pupil zagrał na iPadzie, to polecamy nie tylko Fruit Ninja. W App Storze dostępne są specjalne gry dla kotów, takie jak chociażby ta:

Grę dla kotów można ściągnąć zupełnie za darmo - znajduje się tutaj.

Dzikie koty

Skoro przy Game for Cats jesteśmy, to nie sposób nie wspomnieć o świetnej promocji, jaką w sieci zrobili swojej grze sami twórcy. Sprawili bowiem, że zagrały w nią, cóż, koty, ale te... nieoswojone. W tym lwy i tygrysy.

Psy

W przypadku psów i tabletów można być głosicielem jednej z dwóch tez.

Przeciwnicy psów i miłośnicy kotów powiedzą, że te pierwsze są zwyczajnie zbyt głupie, by zrozumieć nowoczesną technologie i dlatego właśnie w sieci brak popularnych przedstawicieli tej rasy grających w gry. Znalazłem co prawda jednego grającego w Game for Cats, ale... nie chciałem robić mu wstydu i wklejać go tu.

Miłośnicy psów i przeciwnicy kotów powiedzą, że te pierwsze są po prostu tak inteligentne, że wolą śpiewać i tworzyć sztukę, niż tylko grać w jakieś gierki. Jak Mishka na filmiku powyżej.

Agamy brodate

Nie mam pojęcia, jak radzą sobie te pozbawione zarostu, ale tej powyżej idzie całkiem nieźle. Gra nazywa się Ant Crusher i polega na, cóż, łapaniu mrówek. Nie jest to może zbyt skomplikowane zajęcie, ale nie wymagajmy zbyt wiele od agamy.

Kameleony

...no dobra, kameleony jednak nie są aż tak inteligentne jak agamy brodate.

Żaby

Żaby z kolei wydają się być inteligentniejsze niż agamy brodate (o kameleonach nie wspominając). Założę się, że to granie w Ant Crusher było celową zmyłką. W efekcie prawdziwa ofiara niczego się nie spodziewała...

Papużki

Nie możemy doczekać się duetu z Mishką.

Małpy

Małpy, jako nasi krewni, nie zadowalają się jedynie łapaniem mrówek na ekranie. Od razu biorą się za Angry Birds. Ćwiczą już od najmłodszych lat:

Orangutany

Tak, zdajemy sobie sprawę, że orangutany to też małpy. Postanowiliśmy jednak wprowadzić to rozróżnienie, by wyróżnić rzeczony gatunek. Nie da się bowiem ukryć, że radzi sobie z tabletami znakomicie. Na tyle dobrze, że są nawet plany, by orangutany z różnych ogrodów zoologicznych... rozmawiały ze sobą za pomocą wideokonferencji na tabletach. Więcej o tym nietypowym pomyśle pisaliśmy tutaj.