Smartfonowe przecieki z HTC: wiemy jak wygląda Vigor i Bliss

Konferencja prasowa HTC zaplanowana na 20 września zbliża się nieubłaganie, w Sieci pojawia się zatem coraz więcej przecieków. Ostatnie z nich dotyczą wyczekiwanych smartfonów Vigor i Bliss.

Istotne jest niewątpliwie pierwsze zdjęcie HTC Vigor, które - oczywiście przypadkiem - wyciekło do mediów i Internetu. Trzeba przyznać, że aparat wygląda elegancko. O wiele bardziej interesujące jest jednak to, co znajdzie się wewnątrz estetycznej budowy. Niestety, poza plotkami, że będzie to kolejny aparat HTC wyposażony w słuchawki i oprogramowanie Beats Audio (pierwszym był Sensation XE, w drodze jest też Runnymede), nie dowiedzieliśmy się niczego nowego.

Prawdopodobna specyfikacja HTC Vigor prezentuje się następująco: 4,3 calowy wyświetlacz HD 720p o  rozdzielczości 1280x720, 1,5GHz dwurdzeniowy procesor, 1GB RAM, 16 GB pamięci, 2 kamery: przednia 2 Mpix, tylna 8 Mpix. Oprogramowanie: HTC Sense 3.5 UI + Android 2.3.4 Gingerbread.

Kolejny przeciek dotyczył smartfona HTC Bliss, zapowiadanego jako aparat dla kobiet. Według niemieckiego serwisu HTCInside, model ten zmienił nazwę na Rhyme, bądź trafi pod taką nazwą wyłącznie na rynek europejski.

Zmiany dotyczyć mogą także koloru aparatu - być może pojawi się w srebrno-białym wariancie kolorystycznym, a nie oczekiwanym zielonym. Prawdopodobna specyfikacja techniczna HTC Bliss/Rhyme: 3,7-calowy wyświetlacz Super LCD o rozdzielczości 800x480 z multi-touchem, 1GHz procesor Qualcomm, 768 MB pamięci RAM,  4 GB pamięci i tylną kamerką 5 Mpix. Oprogramowanie: HTC Sense 3.5 UI na Androidzie.

Więcej szczegółów, dokładna specyfikacja i daty premier już niebawem - po konferencji HTC.

HTC RhymeHTC Rhyme fot. Slashgear

dane dostarcza:

embed
Więcej o: