Biały Dom mówi: nie odwiedzają nas kosmici

Amerykanie nie próbują także zatuszować dowodów potwierdzających istnienie UFO.

To może brzmieć jak żart, ale naprawdę nim nie jest. W ramach inicjatywy "My, Obywatele" zapoczątkowanej przez Baracka Obamę, pracownicy Białego Domu odpowiadają na pytania Amerykanów. Aby otrzymać odpowiedź, wystarczy sporządzić petycję, pod którą podpisze się odpowiednia ilość osób. Stało się tak z dwoma zapytaniami dotyczącymi UFO, kosmitów i tuszowania dowodów na ich istnienie.

W petycjach, do których ustosunkował się Biały Dom znajdowały się prośby o to, by amerykański rząd potwierdził, iż kosmici odwiedzają Ziemię i ujawnił wszystkie celowo przetrzymywane dokumenty mówiące o jakimikolwiek kontakcie z istotami pozaziemskimi. Jak odpowiedzieli pracownicy Białego Domu na pytania obywateli?

Amerykański rząd nie ma dowodów mówiących, że poza naszą planetą istnieją jakiekolwiek formy życia. Nie ma także dowodów na to, że istoty pozaziemskie kontaktowały się z jakimkolwiek przedstawicielem rasy ludzkiej. Dodatkowo, nie ma żadnych wiarygodnych informacji mogących sugerować, że jakiekolwiek dowody ukrywane są przed opinią publiczną. (...) Wielu naukowców i matematyków, przy użyciu statystyki, próbowało odpowiedzieć czy życie poza Ziemią istnieje. Doszli oni do wniosku, że istnieje całkiem duża szansa, iż gdzieś pomiędzy trylionami gwiazd we wszechświecie, istnieje planeta inna od naszej, na której istnieje życie. Wiele osób zauważa jednakże, iż szansa skontaktowania się z jakąkolwiek formą życia - szczególnie inteligentną - jest ekstremalnie mała. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę wchodzące w grę odległości. Wszystko to, to jednak statystyka i spekulacje. Fakt jest taki, że nie posiadamy wiarygodnych dowodów potwierdzających istnienie kosmitów na Ziemi.

- napisał Phil Larson w imieniu Białego Domu.

Krótko mówiąc, amerykański rząd na pewno coś ukrywa.

Pełny tekst odpowiedzi znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu .

Zachęcamy też do głosowania w sondzie umieszczonej pod treścią wiadomości. Sprawdźcie co na temat kosmitów myślą czytelnicy Technologii.

Kosmici istnieją i odwiedzają Ziemię
Więcej o: