Samsung Galaxy S III rzeczywiście taki potężny?

Wyciekła specyfikacja sprzętowa urządzenia.

Tak to już jest z sekretami w branży technologicznej - bardzo często wyciekają. Nie inaczej jest w przypadku Samsunga Galaxy S III. Specyfikacja sprzętowa urządzenia pojawiła się w sieci na tydzień przed oficjalną, londyńską premierą smartfona. Grafiki przedstawiające testy urządzenia w aplikacji AnTuTu (benchmark) obiegają już Internet. Co z nich wynika?

Samsung Galaxy S III rzeczywiście będzie bardzo mocnym smartfonem. W jego obudowie znajdziemy czterordzeniowy procesor Exynos 4212 (taktowany zegarem 1,4GHz) i 1GB pamięci operacyjnej. Urządzenie posiada 4,7-calowy wyświetlacz (rozdzielczość 1280x720) oraz kamerkę 12Mpix (z tyłu obudowy) i 2Mpix (z przodu obudowy). Smartfon działa pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Czy dane te sa jednak prawdziwe? Można podejrzewać, że tak. Samsung zdążył już zresztą oficjalnie potwierdzić informacje dotyczące procesora Galaxy S III o czym donosił serwis Techcrunch . O ile cała reszta okaże się prawdą, to "galaktyczny smartfon" stanie się nowym liderem prędkości, co wyraźnie pokazuje AnTuTu.

Na oficjalne potwierdzenie tych danych poczekamy jednak do trzeciego maja. W tym dniu Samsung organizuje w Londynie konferencję, na której oficjalnie zaprezentowany zostanie Galaxy S III.

[za: Slashgear ]

Samsung Galaxy S III - benchmarkSamsung Galaxy S III - benchmark fot. slashgear.com

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: