Mobiado 712 EM - elitarny telefon "wyjątkowej urody"

Na rynku pojawi się lada dzień nowy telefon "dla bogaczy". Urządzenie kanadyjskiej firmy Mobiado to nie tylko wysokie parametry, ale przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Telefon wręcz ocieka prestiżem.

Mobiado Classic 712 Executive Model wykonany został z dwustu karatów szafirowego, charakteryzującego się niezwykłą twardością, szkła, egzotycznego drewna, oraz wykorzystywanego w lotnictwie stopu aluminium.

Telefon wyposażony został w 2,2 calowy wyświetlacz QVGA (320x240), wspomagany GPS, 5 megapikselowy aparat z możliwością nagrywania wideo, oraz klienta poczty elektronicznej. Mobiado 712 EM obsługuje zarówno sieci GSM jak i WCDMA.

Dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych o nazwach Ebony, Cocobolo, Burl Black, oraz Burl White. Niestety ceny nie podano.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wydaje nam się, iż Mobiado 712 EM w wersji Burl (z elementem z jasnego drewna) jest jednym z najbrzydszych i jednocześnie najdroższych telefonów, które można kupić. Nie wątpimy jednak, czy znajdzie klientów. Z pewnością tak.

[via Mobiado ]

Łukasz Cichy

Więcej o: