Konkurs - wygraj drukarkę HP LaserJet Pro P1606dn

Wystarczy wykazać się kreatywnością!

Konkurs jest bardzo prosty, zwłaszcza jeśli jesteś właścicielką/właścicielem firmy lub też masz do czynienia z dużą ilością wydruków w biurze . Co trzeba zrobić?

Wystarczy w 10 punktach opisać biurową drukarkę marzeń - taką, z którą chcielibyśmy pracować na co dzień. Tekst prześlijcie na adres: konkurs_hp@gazeta.pl , a spośród wszystkich prac wybierzemy tę, która jest najzabawniejsza, najciekawsze, ale także najbardziej sensowna.

Zwycięzca konkursu w nagrodę otrzyma drukarkę HP LaserJet Pro P1606dn. Nowa rodzina HP LaserJet cechuje się eleganckim, czarnym wykończeniem i zapewnia profesjonalne, ekonomiczne wydruki, jednocześnie pozwalając małym i średnim przedsiębiorstwom ograniczyć niekorzystny wpływ na środowisko.

Dzięki dużej szybkości druku, oszczędności papieru, za sprawą automatycznego druku dwustronnego oraz wbudowanej sieci Ethernet ta nowa drukarka biurkowa zapewnia większą wydajność codziennej pracy. Drukarka HP posiada innowacyjną funkcję Smart Install, która pozwala na szybką i łatwą instalację bez użycia płyt CD.

HP LaserJet Pro P1606dn oferuje małym i średnim firmom wyjątkową jakość, wydajność i wartość.

Więcej o tej drukarce możecie przeczytać tutaj.

Szczęśliwy zwycięzca napisze dla nas krótki tekst, będący podsumowaniem wrażeń z korzystania z drukarki.  Więcej w regulaminie.

Ważne - jury konkursu zdecydowanie preferować będzie odpowiedzi osób, które prowadzą małe biuro lub firmę i w sposób przekonywujący będą potrafiły opisać swoje doświadczenia oparte o rzeczywiste zdarzenia