5 rzeczy które musisz wiedzieć o HTC Radar

Pierwszy telefon z dobrze działającym systemem Windows Phone 7.

Pierwsze wrażenia z testów HTC Radar

Jedno jest pewne - jest piękny. Aluminiowa obudowa unibody (czyli wyrzezana z jednego kawałka aluminium) świetnie leży w ręce, ekran jest jasny a obraz ostry. Jednak to, co najbardziej nas interesuje, to nowy system operacyjny Windows Phone 7.5 Mango. No cóż - właściwie można uznać, że to premiera Windows Phone. Poprzednia jego wersja była właściwie betą i nią powinna pozostać. A więc przyjmijmy, że HTC Radar to pierwszy na świecie telefon z Windows Phone 7.

Testujemy HTC Radar

Jedno jest pewne - jest piękny. Aluminiowa obudowa unibody (czyli wyrzezana z jednego kawałka aluminium) świetnie leży w ręce, ekran jest jasny a obraz ostry. Jednak to, co najbardziej nas interesuje, to nowy system operacyjny Windows Phone 7.5 Mango. Działa błyskawicznie, jest i wygodny i przejrzysty. Choć momentami widać, że specjaliści z Microsoftu muszą się podszkolić z tego, co nazywamy "user experience" - bywają momenty, w których spodziewalibyśmy się innej reakcji, niż ta którą nam serwuje urządzenie.

Świetnym pomysłem jest niezależny przycisk aparatu - nie musimy nawet odblokowywać ekranu, by zrobić szybkie zdjęcie. A same zdjęcia - ładne, jasne, czyste.

HTC RadarHTC Radar fot. HTC

No cóż - właściwie można uznać, że to premiera Windows Phone. Poprzednia jego wersja była właściwie betą i nią powinna pozostać. A więc przyjmijmy, że HTC Radar to pierwszy na świecie telefon z Windows Phone 7.

Więcej o: