5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia 701

Solidnym smartfonie z ostatnią wersją systemu Symbian - nadającym się także dla początkujących użytkowników tego typu gadżetów.

Nokia 701 to telefon bardzo podobny do Nokii C7, jednak wyposażony w system Symbian w najnowszej wersji Belle. Dzięki szybkiemu procesorowi i wyświetlaczowi AMOLED dobrze działają na nim i prezentują się aplikacje. System wypada też docenić za intuicyjność, choć tu wadą może być nieco zbyt zaśmiecone zbędnymi programami menu główne. Telefon jest kolejnym modelem Nokii z wbudowaną obsługą technologii NFC ( dowiedz się więcej o niej ).

Oto 5 rzeczy, które powinniście o niej wiedzieć. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia 701

Chcąc wejść w posiadanie Nokii 701, niestety, będziemy się musieli odrobinę pogimnastykować. Póki co bowiem operatorzy telefonii komórkowej posiadają w swojej ofercie jedynie starszego "kuzyna" modelu 701, czyli telefon C7-00.

Na szczęście Nokię 701 można bez większych problemów kupić w sklepach internetowych - już od około 1200 złotych, oraz na aukcjach, za mniej więcej 1000-1400 złotych, plus koszty przezyłki.

Zapraszamy do galerii Nokii 701 .

embed

Nokia 701

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Symbian
  • WiFi

2 opinie

Podstawowe informacje o Nokia 701

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: