Sony Ericsson Live z Walkman - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Sony Ericsson postanowił postawić na sprawdzone podzespoły i jedną z najdroższych marek na świecie - Walkman. Czy jednak logo z lat 90tych znaczy coś jeszcze w 2012 roku?

Telefon z Walkmanem to ewidentne nawiązanie do znanej muzycznej marki Sony sprzed lat. Szczęśliwie, w przypadku Live nie jest to wyłącznie chwyt marketingowy, telefon może się bowiem pochwalić rozbudowanymi funkcjami muzycznymi. Niestety, nie zadbano o dopracowanie konstrukcji. Telefon wygląda jakby połknął przynajmniej jedną kasetę magnetofonową... w pudełku. Czy rozpoznawalne logo pomoże SE w trudnym dla firmy okresie?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Sony Ericsson Live z Walkman. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Zgodnie ze specyfikacją producenta Sony Ericsson Live działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3.5., z możliwością aktualizacji do wersji 4.0. W plastikowej obudowie znajdziemy dość mocny procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 o taktowaniu 1Ghz, 512MB pamięci RAM oraz 320MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia, oraz odporny na zarysowania wyświetlacz TFT o przekątnej 3,2 cala.

Dostępność

SE Live z Walkmanem dostępny jest w ofercie kilku operatorów. W Orange i w T-mobile możemy go kupić już za symboliczną złotówkę jeśli zdecydujemy się za dwuletni abonament za 59 złotych miesięcznie lub za 49 w taryfie Pantera II (wyłącznie Orange). Inny telefon o identycznej nazwie znajdziemy także w ofercie Playa, to jednak nie model WT19, o którym piszemy.

W sklepach internetowych telefon dostępny jest już poniżej 900 złotych. Jeśli poszukiwaniom poświęcimy trochę czasu, być może uda się kupić nawet za 850 złotych. W zasobach portali aukcyjnych nowy Live z Walkmanem dostępny jest już za niewiele ponad 600 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Sony Ericsson Live z Walkman .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: