Samsung Wave 3 - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Samsung Wave 3 to już trzecia generacja koreańskich smartfonów, działających w oparciu o autorski system operacyjny Bada OS 2.0. Czego możemy spodziewać się po kolejnym, tańszym modelu Wave?

Samsung Wave 3 stanowi dość atrakcyjną - przynajmniej wydajnościowo - kontynuację serii Wave. Do tego telefon już w dniu wprowadzenia na rynek charakteryzował się dużo niższą, niż poprzednicy ceną. Kto jednak zdecyduje się obecnie na zakup solidnego telefonu, ale działającego pod kontrolą niezbyt popularnego systemu operacyjnego Samsunga? Do kogo koreański producent kieruje swoją propozycję?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Samsungu Wave 3 S8600. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Według danych producenta telefon wyposażony został w szybki procesor o taktowaniu 1,4Ghz, 512MB pamięci RAM oraz 4GB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB, a także imponujący 4 calowy wyświetlacz SuperAMOLED o rozdzielczości 480x800 pikseli i 5 megapikselowy aparat z cyfrową stabilizacją obrazu.

Dostępność

Póki co Samsunga Wave 3 S8600 możemy szukać wyłącznie w ofercie T-mobile. Telefon jednak nie jest dostępny w żadnym pakiecie z abonamentem.

W sklepach internetowych natomiast cena telefonu zaczyna się od około 1100 złotych. Chcąc kupić aparat w portalach aukcyjnych musimy się przygotować na wydatek nieco poniżej 1000 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Samsung Wave 3 .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: