Johnny Depp kupił grecką wyspę za 4,2 mln euro. Pitt i Jolie też mają ochotę na jedną

Johnny Depp kupił jedną z greckich wysp za 4,2 mln euro - informuje Business Standard. Nie był pierwszy. Czy to nowa celebrycka moda?

Znany amerykański aktor Johnny Depp kilka dni temu temu kupił niewielką grecką wyspę za 4,2 miliona euro - poinformował The Athens News Agency.

Chcesz kupić jedną z greckich wysp? Zobacz nasze zestawienie>>>

Wcześniej media informowały także o tym, że amerykański miliarder Warren Buffett wraz z włoskim biznesmenem Alessandro Proto kupili jedną z greckich wysp za 15 mln euro. Ten się jednak od tego stanowczo odżegnuje. - To całkowicie sfabrykowany news - wyjaśniał właściciel Berkshire Hathaway cytowany przez agencję Reuters. To jednak nie zmienia faktu, że obecnie Grecja stała się interesującym miejscem do inwestowania.

- Grecja przyciąga hollywoodzkie gwiazdy i osoby z zasobnym portfelem. Wiele z nich chce kupić ziemię lub własną wyspę. Pod koniec lipca do kraju przyjedzie Johnny Depp, aby zobaczyć wyspę Stroggino - informuje agencja.

Aktor kupił podobno wyspę o powierzchni 0,2 km2. Na razie nikt na niej nie mieszka.

Grecja ma ponad 40 prywatnych wysp przeznaczonych na sprzedaż. Wśród gwiazd zainteresowanych kupnem greckiej wyspy tego lata są Brad Pitt i jego żona Angelina Jolie. Według mediów są oni zainteresowani wyspą Gai na Morzu Jońskim.

Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: