Przewozy Regionalne jak Polski Bus? "W ponad 300 relacjach pojedziesz za 2 zł"

W lutym Przewozy Regionalne wprowadziły odświeżoną ofertę "Połączenie w dobrej cenie". Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się od 2 złotych. Przewozy Regionalne chcą przyciągnąć klientów w ten sam sposób co Polski Bus? Na to wygląda. I dobrze.

"Połączenie w dobrej cenie" zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy "tam i z powrotem".

- Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna się już od 2 zł. - dowiadujemy się w biurze prasowym przewoźnika.

Dodatkowo oferta objęta jest konkursem "Podróżuj i wygraj", który trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: