Zadziwiająca promocja Virgin Mobile. Kup starter, a kurier przyniesie Ci prezerwatywy

W ramach promocji ?Call me maybe?, kupując starter Virgin Mobile albo przenosząc numer można dostać prezerwatywy.

Jak czytamy w regulaminie tej osobliwej promocji, aby zostać zaopatrzonym przez operatora w „zestaw promocyjny” składający się z trzech prezerwatyw, należy zakupić starter lub przenieść numer do sieci Virgin Mobile za pośrednictwem jej strony internetowej, oraz zaznaczysz przy zamówieniu opcję darmowego prezentu.

fragment regulaminu promocji #CallMeMaybe w Virgin Mobilefragment regulaminu promocji #CallMeMaybe w Virgin Mobile źródło: Virgin Mobile

Prezerwatywy zostaną bezpłatnie dostarczone przez kuriera.

Skąd pomysł na tak zaskakujący prezent dla klientów? Virgin Mobile tłumaczy - chodzi o rozpieszczenie kogoś lateksowym podarunkiem. Operator zachęca, aby na opakowaniu z prezerwatywą zapisać swój numer telefonu i wręczyć „komuś wyjątkowemu”, kto „też to czuje”.

- Akcja #Callmemaybe z prezerwatywami SKYN to dodatkowa promocja, która pozwala na rozpieszczenie kogoś wyjątkowego niecodziennym prezentem. Nawiązujemy w ten sposób do hasła Virgin Mobile "Daj się rozpieścić" - dowiadujemy się w biurze prasowym Virgin Mobile.

.. źródło: Virgin Mobile

Jest też bardziej prozaiczne wytłumaczenie - Virgin Mobile już od jakiegoś czasu współpracuje z firmą Unimil, producentem prezerwatyw marki Skyn. To nie pierwsza wspólna inicjatywa obu spółek - klubowicze z programu Virgin Okazje otrzymują zniżki na produkty Skyn.