Czyhasz na TĘ promocję Lidla? Uwaga, zapasy już się kończą, warto się pośpieszyć

Osoby, które robią ostatnio namiętnie zakupy w Lidlu aby zdobyć książkę "Kuchnia Polska - według Pawła Małeckiego?, powinny się pośpieszyć. Teoretycznie promocja trwa do 14 grudnia (środa w przyszłym tygodniu), ale Lidl przewiduje, że ze względu na duże zainteresowanie zakończy się ona już w najbliższych dniach.

Klienci Lidla od 28 listopada dostają specjalne naklejki za każde wydane 50 zł. Po zebraniu 6 naklejek, za symboliczną dopłatą 1 grosza, mogą otrzymać książkę „Kuchnia Polska – według Pawła Małeckiego”. Akcja trwa do 14 grudnia lub do wyczerpania zapasów. I niewykluczone, że ten drugi warunek zostanie spełniony, bo Lidl w przesłanej właśnie do nas informacji poinformował: „ze względu na duże zainteresowanie promocją przewiduje się, że zakończy się ona w najbliższych dniach”.

Klienci Lidla piszą na fanpage’u sieci, że nie mogą już dostać tej książki. Lidl zachęca do poszukiwania w innych sklepach i przyznaje, że „sytuacja dynamicznie się rozwija”.

Do 30 listopada na podobnych zasadach można było otrzymać książkę „Kuchnia Polska – według Karola Okrasy”.

Roboty od soboty

Tymczasem już od 10 grudnia w Lidlu pojawi się w sprzedaży robot kuchenny Silvercrest – Monsieur Cuisine Plus. Jego cena to 888 zł. Urządzenie umożliwia: smażenie, gotowanie (w tym gotowanie na parze), ubijanie, rozdrabnianie i siekanie, miksowanie, mieszanie, blendowanie oraz ważenie. To kolejna odsłona „walki na roboty” pomiędzy Lidlem a Biedronką.

Czytaj więcej: Kolejne wielkie starcie Lidla i Biedronki. Tym razem walczą na... roboty kuchenne

W fanpage’u Lidla padają już pytania, że robota kuchennego można sobie „zaklepać”. Okazuje się, że będzie istniała taka możliwość.

Więcej o: