Tego jeszcze nie było w żadnym dyskoncie. Ubrania supermodelki podbiją serca Polaków?

Znana niemiecka modelka Heidi Klum zaprojektuje nową linię ubrań, które trafią do sieci Lidl. Slogan mówi, że markowe ubrania mają być dostępne dla każdego.

„Moda dla każdego” – brzmi zapowiedź nowego projektu Lidla, nad którym pracuje Heidi Klum. Ubrania zaprojektowane przez modelkę mają być dostępne we wszystkich krajach, w których Lidl prowadzi działalność, również w Polsce.

- Mam nadzieję, że moja kolekcja dla Lidla spodoba się klientom – powiedziała Klum. – Dała mi ona dużo radości. Cieszę się, że Lidl oferuje produkty wysokiej jakości w niskich cenach, bo moda w ogóle daje dużo radości i każdy powinien móc sobie na nią pozwolić.

Współpraca z Klum jest elementem kampanii „Lidl Fashion Week”. Kilka razy do roku w sklepach sieci oraz w sklepie internetowym będzie można znaleźć nowe kolekcje modowe. Kolekcja Heidi jest tylko pierwszą z nich.

- Heidi Klum jest bez wątpienia wspaniałym źródłem inspiracji. Modelka znakomicie
odnajduje się w świecie mody, jest osobą pełną energii i radości, a jednocześnie
twardo stąpającą po ziemi. Dzięki temu idealnie pasuje do naszej marki, jak i
klientów! Bardzo się cieszmy się, że możemy zaprezentować jej kolekcję w ramach
„Lidl Fashion Week” – komentuje Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska

Kolekcja ma trafić do sklepów jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co dokładnie będzie się na nią składać. Lidl zapewnia jednak, że kolekcja będzie inspirowana stylem Heidi.

Heidi Klum jest gospodynią amerykańskiego programu „Project Runaway” i „Germany's Next Topmodel” a także jurorką „America's Got Talent!”.

Na początku tego roku Lidl nawiązał współpracę z inną celebrytką – Paris Hilton sygnuje swoim nazwiskiem zestawy akcesoriów i urządzenia do włosów. Ponadto, od kilku lat w Lidlu dostępne są produkty luksusowej polskiej marki Wittchen.

Więcej o: