Muzykomaniacy się ucieszą. Wielki comeback gramofonów i winyli w Biedronce

Od 8 do 21 czerwca, lub do wyczerpania zapasów, w ofercie Biedronki będą gramofony marki Hykker w cenie 159 zł oraz płyty winylowe w cenie 49,99 zł. Największa sieć dyskontów taką muzyczną ofertę ma już trzeci raz w ostatnim półroczu.

Podobne oferty Biedronka miała w grudniu ub.r. oraz w kwietniu br. O ile cena gramofonów się nie zmieniła – to wciąż 159 zł, o tyle w grudniu płyty były o 5 zł tańsze niż w kwietniu i dziś – teraz kosztują 49,99 zł. Oferta obowiązuje w całej Polsce.

Gramofon Hykker ma formę zgrabnej, ładnej „walizeczki”. Posiada wbudowane gniazda SD oraz USB, ma funkcję zgrywania muzyki z winyli na pamięć zewnętrzną. Minusem gramofonu mogą być kiepskie głośniki (warto podpiąć do zewnętrznych) oraz niezbyt długi kabel.

W ofercie Biedronki będą 22 płyty winylowe. W większości są to inne tytuły niż w poprzednich edycjach oferty. Wachlarz jest szeroki - można kupić płyty m.in. Maryli Rodowicz, Dalidy, Red Hot Chili Peppers, LP, Franka Sinatry, Lady Pank, Aerosmith, Louisa Armstronga czy krążki z piosenkami z bajek Disneya czy z filmu „Kraina Lodu”.

płyty winylowe w ofercie Biedronki 8-21 czerwcapłyty winylowe w ofercie Biedronki 8-21 czerwca źródło: Biedronka

Winyle wracają do łask. Pod względem sprzedaży płyty winylowe konkurują jak równy z równym z nagraniami cyfrowymi. Biedronka nie jest jedyną siecią dyskontów, która sprzedaje winyle. Swego czasu podobną ofertę miał też Lidl.

Więcej o: