Muzykomaniacy się ucieszą. Wielki comeback gramofonów i winyli w Biedronce

Od 8 do 21 czerwca, lub do wyczerpania zapasów, w ofercie Biedronki będą gramofony marki Hykker w cenie 159 zł oraz płyty winylowe w cenie 49,99 zł. Największa sieć dyskontów taką muzyczną ofertę ma już trzeci raz w ostatnim półroczu.

Podobne oferty Biedronka miała w grudniu ub.r. oraz w kwietniu br. O ile cena gramofonów się nie zmieniła – to wciąż 159 zł, o tyle w grudniu płyty były o 5 zł tańsze niż w kwietniu i dziś – teraz kosztują 49,99 zł. Oferta obowiązuje w całej Polsce.

Gramofon Hykker ma formę zgrabnej, ładnej „walizeczki”. Posiada wbudowane gniazda SD oraz USB, ma funkcję zgrywania muzyki z winyli na pamięć zewnętrzną. Minusem gramofonu mogą być kiepskie głośniki (warto podpiąć do zewnętrznych) oraz niezbyt długi kabel.

W ofercie Biedronki będą 22 płyty winylowe. W większości są to inne tytuły niż w poprzednich edycjach oferty. Wachlarz jest szeroki - można kupić płyty m.in. Maryli Rodowicz, Dalidy, Red Hot Chili Peppers, LP, Franka Sinatry, Lady Pank, Aerosmith, Louisa Armstronga czy krążki z piosenkami z bajek Disneya czy z filmu „Kraina Lodu”.

płyty winylowe w ofercie Biedronki 8-21 czerwcapłyty winylowe w ofercie Biedronki 8-21 czerwca źródło: Biedronka

Winyle wracają do łask. Pod względem sprzedaży płyty winylowe konkurują jak równy z równym z nagraniami cyfrowymi. Biedronka nie jest jedyną siecią dyskontów, która sprzedaje winyle. Swego czasu podobną ofertę miał też Lidl.

Więcej o:
Komentarze (66)
Muzykomaniacy się ucieszą. Wielki comeback gramofonów i winyli w Biedronce
Zaloguj się
 • jojne.klajnszwanc

  Oceniono 14 razy 10

  Chińska szlifierka do płyt. Płyty kupić można, ale nie Latający Potwór Spaghetti broni was przed odgrywaniem ich na tym czymś adapteropodobnym. Chyba że chcecie sobie zniszczyć winyle...

 • obatelwolski

  Oceniono 1 raz 1

  To chyba niszczarka do płyt.Każdy przyzwoity gramofon powinien być odizolowany od drgań,a tu wbudowano głośniki.Bambino miało głośnik w pokrywie,którą można było odstawić.Jak ktoś ma stare nagrania pocztówkowe,to niech się tym sprzętem cieszy.Wyobraźcie sobie,że na takie badziewie wrzucę płytę z połowy lat 60,której kolekcjonerska cena ,to kilka,kilkanaście tys.zł.

 • jungleman

  0

  Gdyby nie to, że te płyty dostępne są tylko okresowo, można by pomyśleć, że Biedra wymyśliła bardzo sprytny pomysł na biznes: sprzedamy im tanio płyty, a do tego "gramofon" który im te płyty szybciutko zniszczy, tak by wkrótce musieli kupić nowe... I tak w kółko ;-)

 • lm648

  0

  ... biere całą kolekcje :) ))))

 • Mich rand

  0

  Ilu fanów Milesa Davisa kupuje w choćby okazyjnie w biedronce łapka w górę!

 • logedout

  Oceniono 2 razy 0

  Te analogowe ciepłe dźwięki to z cyfrowych remasterów? :)

 • szym bor

  0

  49 zeta z winyl z kooperacji biedronkowej to żaden rarytas - empikowa cena przeciętnej płyty...

 • jandalf

  0

  22 tytuły. Szok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX