Polski Bus uruchomił międzynarodowe połączenia z Wrocławia. Bilety już w sprzedaży

Polski Bus rozszerza współpracę z niemieckim Flix Busem, który w swoim kraju jest liderem tanich przewozów po Europie. Nowa trasa wiedzie przez Wiedeń - Brno - Ołomuniec - Ostrawę - Wrocław. Bilety są już w sprzedaży.

W komunikacie prasowym spółka podaje, że kursy będą realizowane autokarami marki ADL Plaxton, które są wykonane w podwyższonym standardzie. Mają m.in. więcej miejsca na nogi, a na przednich wyświetlaczach pojazdów znajdują się informacje dotyczące przebiegu trasy.

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem Polskiego Busa. Podczas podróży będzie ich jednak obowiązywał regulamin przewozów FlixBus.

Trasa z Wrocławia do Wiednia to siódma linia Flix Busa dostępna w ofercie Polskiego Busa. Ceny biletów zależą od terminu. Najdroższe połączenie jakie znaleźliśmy kosztowało 109 zł od osoby, ale były też bilety za 50 zł, obydwa w jedną stronę.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras, docierając do 26 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Jednak dodając do tego linie oferowane na podstawie współpracy z partnerami (takim, obok PKS Polonus, PKS Koszalin czy PKS Jelenia Góra jest również m.in. BP Tour, POLBUS PKS, VikiBus, Albatros Bus czy Arriva), oferta na PolskiBus.com to 99 linii, łączących 229 miast w Polsce i za granicą.

+++

Zobacz też: Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, fly4free.pl najprawdopodobniej byłoby najbardziej znanym serwisem w Europie

Więcej o:
Komentarze (13)
Polski Bus uruchomił międzynarodowe połączenia z Wrocławia. Bilety już w sprzedaży
Zaloguj się
 • nietyp

  Oceniono 6 razy 4

  " a na przednich wyświetlaczach pojazdów znajdują się informacje dotyczące przebiegu trasy."

  I to jest ten podwyższony standard??? Chyba dla idiotów, którzy nie są w stanie zapamiętać celu podróży...

 • zawsze_edek

  Oceniono 1 raz 1

  a co z kierowcą, który sie uparcie zatrzymal na zepsutym czerwonym i spowodował aferę?

 • wolverine_14

  0

  Sponsorowana reklama. O "polskim" busie ciągle jakieś informacje/reklamy, a o np. rzeczywiście polskim neobusie kompletnie nic.

 • krunghtep01

  0

  Ja odnosnie tego serwisu Fly4free.Ja umoiem tanio latac od lat dwunastu i mam w nosie tego kolesia i jego serwis.Wystarczy Skyscaner i troche orientacji w geografii.Juz tu pokazywaliscie tworcow wyszukiwarki Ticets.pl rowniez mam ich w 'powazaniu' zarozumiale gowniarstwo korzystajace z tego ze w Polsce slaba znajomosc wyszukiwarek znanych od wielu lat na 'zachodzie' .Osobiscie za cholere bym nie kupil w Ticket.pl jak rowniez w Esky.pl. Wydrwigrosze !! Raz kupilem ,a wlasciwie firma dla ktorej latalem.Do dzis mam ten rachunek i pokazuje znajomym by nie dali sie nabrac !!

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 2 razy 0

  Mało płacą, Wrocław - Wiedeń to jednak kilka godzin mordęgi w autobusie - 109zł wynagrodzenia za tą katorgę to słaby deal.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 4 razy 0

  W kółko Polski Bus to... Polski Bus tamto...
  Nieładnie to pachnie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX