Polski Bus uruchomił międzynarodowe połączenia z Wrocławia. Bilety już w sprzedaży

Polski Bus rozszerza współpracę z niemieckim Flix Busem, który w swoim kraju jest liderem tanich przewozów po Europie. Nowa trasa wiedzie przez Wiedeń - Brno - Ołomuniec - Ostrawę - Wrocław. Bilety są już w sprzedaży.

W komunikacie prasowym spółka podaje, że kursy będą realizowane autokarami marki ADL Plaxton, które są wykonane w podwyższonym standardzie. Mają m.in. więcej miejsca na nogi, a na przednich wyświetlaczach pojazdów znajdują się informacje dotyczące przebiegu trasy.

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem Polskiego Busa. Podczas podróży będzie ich jednak obowiązywał regulamin przewozów FlixBus.

Trasa z Wrocławia do Wiednia to siódma linia Flix Busa dostępna w ofercie Polskiego Busa. Ceny biletów zależą od terminu. Najdroższe połączenie jakie znaleźliśmy kosztowało 109 zł od osoby, ale były też bilety za 50 zł, obydwa w jedną stronę.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras, docierając do 26 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Jednak dodając do tego linie oferowane na podstawie współpracy z partnerami (takim, obok PKS Polonus, PKS Koszalin czy PKS Jelenia Góra jest również m.in. BP Tour, POLBUS PKS, VikiBus, Albatros Bus czy Arriva), oferta na PolskiBus.com to 99 linii, łączących 229 miast w Polsce i za granicą.

+++

Zobacz też: Założyciel Fly4free.pl: Gdybym tę decyzję podjął wcześniej, fly4free.pl najprawdopodobniej byłoby najbardziej znanym serwisem w Europie

Więcej o: