Prezent dla kierowców. Orlen stawia na swoich stacjach siłownie. Znamy ich lokalizacje

Pierwsze ogólnodostępne siłownie plenerowe znajdują się przede wszystkim w Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradach i drogach ekspresowych. To prezent dla kierowców, którzy zmęczeni długą trasą potrzebują rozruszać mięśnie. Na początek, w ramach pilotażu, uruchomiono 10 obiektów.

Co znajduje się na wyposażeniu każdej z siłowni? M.in. orbitrek, wioślarz oraz urządzenia do podciągania i wyciskania. Teren, na którym znajdują się sprzęty jest dobrze oświetlony i wyłożony bezpieczną nawierzchnią z tartanu. Siłownie są dostępne dla wszystkich i mogą funkcjonować bez względu na warunki atmosferyczne.

Orlen chce wykorzystać zakaz handlu w niedziele? Spółka nie pozostawia wątpliwości

Plenerowe siłownie Orlenu są podobne do tych, które kilka lat temu zawitały do polskich miast. Przy każdym urządzeniu znajduje się instrukcja obsługi i przykłady ćwiczeń. Maszyny zostały dobrane tak, aby można było na nich ćwiczyć najważniejsze partie mięśni.

– Uruchomienie siłowni zewnętrznych przy stacjach paliw daje kierowcom możliwość efektywnego spędzenia przerwy w podróży, zredukowania zmęczenia i poprawy koncentracji. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja nie tylko spotka się z dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających nasze stacje, ale będzie mieć także walor edukacyjny, zachęcając kierowców do aktywnego wypoczynku – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży.

Orlen - gdzie siłownie plenerowe?

Siłownie plenerowe są już dostępne na MOP Baranów przy A2 i MOP Otłoczyn przy A1 oraz na stacji paliw przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Jeszcze w maju do użytkowania oddane będą dwa kolejne obiekty na MOP Wiśniowa Góra Wschód i Zachód [A1], a w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie kolejnych 5 siłowni przy MOP Chrząstów [A2], MOP Sople [S7], MOP Machnacz [A1], MOP Sięganów [S8] oraz na warszawskiej stacji paliw przy ulicy Surowieckiego.

Orlen ma pomysł na rozładowanie kolejek na stacjach. Tym razem ma pójść lepiej niż z JustDrive

+++

Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze, można zacząć działać [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (20)
Orlen stawia na swoich stacjach paliw siłownie. Znamy ich lokalizacje
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 5

  Tankowałem kiedyś na stacji z ręczną pompą...

 • sigit

  Oceniono 4 razy 4

  PREZENT? Paliwo na Orlenie jest droższe 30 gr, więc na baku tracę 15 zł - to koszt 1,5 dnia na siłowni. Paliwo przy autostradach na Orlenie jest już 1 zł droższe, więc tracę 50 zł, czyli CAŁY TYDZIEŃ wejść na siłownię (w weekendy odpoczywam :) Do doopy z takimi prezentami - dla imbecyli matematycznych.

 • Andrzej Mikuła

  Oceniono 6 razy 4

  Jak paliwo będzie kosztować tak że 20 zł za litr to nic nie będę robił tylko na Orlenie gimnastykę

 • wilq9

  Oceniono 2 razy 2

  a gdzie są ładowarki elektryczne do samochodów elektrycznych? siłownia - co za idiotyzm

 • 1litera

  Oceniono 1 raz 1

  Siłownie prezentem dla kierowców? A paliwo już kosztuje ponad 5 zł za litr. To jakiś żart jest?!?!

 • podanyloginjestzajety

  0

  Najlepszym prezentem dla kierowców będzie kasa gdzie zapłacą wyłącznie za paliwo.

 • andrew-live

  Oceniono 4 razy 0

  Głupota totalna!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX