"Szopka Noworoczna" wraca do TVP. Tump, Merkel, Putin i Juncker w przedszkolu, ubrani w majtki

"Szopka Noworoczna", satyryczny program Marcina Wolskiego, po rocznej przerwie wraca do TVP. Autor uchyla rąbka tajemnicy. Zobaczymy m.in. Trumpa, Merkel, Putina i Juncker ubranych w majtki opiekujących się dziećmi-politykami.
Zobacz wideo

"Szopka Noworoczna" wraca do TVP. Po roku przerwy Marcin Wolski znów przedstawi polityczne podsumowanie roku w satyrycznej formie - informują Wirtualne Media. 

Autor w rozmowie z portalem uchyla rąbka tajemnicy. Telewizyjny spektakl będzie składał się z trzech części. W głównej zobaczymy aktorów ubranych w maski. Przebrani za Trumpa, Merkel, Putina czy Junkera będą, ubrani w majtki, będą odgrywać scenę w przedszkolu. Mają opiekować się w nim innymi politykami-dziećmi

Wolski podkreśla, że w gronie aktorów tworzących "Szopkę" znaleźli się głównie aktorzy młodego pokolenia. W telewizyjnym programie nie zabraknie też tradycyjnych dla tytułu kukiełek.

"Szopka" sprzed dwóch lat spodobała się prawicowym dziennikarzom i politykom, u innych widzów wywołała niesmak. Zwolennicy chwalili program za inteligentny humor, przeciwnicy za żenujący poziom. Żarty z sylwetki Anny Komorowskiej, Angela Merkel w bawarskim stroju, Barack Obama przedstawiony jako niewolnik na polu bawełny, prof. Rzepliński rozmawiający ze swoim penisem - to tylko kilka "żartów" z "Szopki Noworocznej" z 2016 roku.

"Przedszkole Plus. Szopka Noworoczna" zostanie wyemitowana 1 stycznia w TVP 1 o 22.00.

TVP kpi z kobiet, uwzniośla polityków PiS, a uchodźców porównuje do nazistów. Tak wyglądała tegoroczna "Szopka Noworoczna"

Więcej o: