Age of Wonders III na PC za darmo - promocja tylko do soboty 11 maja

Sklep Humble Store za darmo udostępnił wydaną w 2014 roku grę Age of Wonders III. Tytuł będzie można pobrać ze strony sklepu do soboty 11 maja.
Zobacz wideo

Promocja związana jest ze zbliżającą się premierą Age of Wonders: Planetfall. W jej ramach sklep Humble Store przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników gier strategicznych.

Age of Wonders III na PC - do pobrania za darmo ze strony Humble Store

Na oficjalnej stronie Humble Store można za darmo pobrać kopię gry Age of Wonders III. Jest to jedna z kontynuacji popularnej serii gier strategicznych wydanych przez studio Triumph Software. Gracze biorą udział w konfliktach pomiędzy Imperium Wspólnoty i Trybunałem Wysokich Elfów, a każda z frakcji stara się przejąć kontrolę nad światem. W grze dostępnych jest sześć klas postaci, dla każdej z nich przewidziano inną  ścieżkę rozwoju. W Age of Wonders III toczonych jest wiele bitew, a gracze kierują rozwojem swoich królestw i miast.

 

Gra przekazana użytkownikom przez Humble Store dostępna jest jedynie w wersji na PC. Na stronie sklepu należy sfinalizować transakcję na darmową grę. Otrzymany kod musi następnie zostać przypisany do konta użytkownika na platformie Steam - gracz ma na to kilka dni, po tym czasie kod zostaje dezaktywowany.

Następna gra z serii, Age of Wonders: Planetfall będzie miała premierę już 6 sierpnia. Będzie ona dostępna w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej o: