Biedronka szykuje nowy Gang Słodziaków - w sprzedaży już w od przyszłego tygodnia

Już w najbliższy poniedziałek do sklepów sieci Biedronka powrócą maskotki Gangu Słodziaków. Jest to kolejna akcja lojalnościowa, w której za zebrane punkty klienci będą mogli otrzymać nowe pluszaki.
Zobacz wideo

Już w poniedziałek 26 sierpnia w sklepach Biedronka pojawi się nowy Gang Słodziaków - Magiczny Portal. Wcześniej klienci robiący zakupy w tej sieci mogli uzbierać punkty na pluszaki poprzednich kampanii: Gangu Świeżaków i Gangu Słodziaków.

Gang Słodziaków - Magiczny Portal już od poniedziałku w Biedronce

Informacja na temat planowanego wprowadzenia kolejnej akcji lojalnościowej pojawiła się niedawno na oficjalnej stronie YouTube Biedronki. W spocie promocyjnym nazwanym "Przygotuj się, bo coś magicznego zbliża się do Biedronki" widzimy zapowiedź kolejnych pluszaków, tak chętnie zbieranych przez dzieci. Materiał na razie nie zdradził jakich maskotek można się spodziewać, a w spocie widoczny jest tylko fragment maskotki, która chowa się za drzwiami.

 

Akcja Gang Słodziaków - Magiczny Portal rusza w podobnym terminie, co ubiegłoroczne kampanie, które rozpoczynały się także na chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego. Promocja ma potrwać od 26 sierpnia do 17 listopada. Pluszaki będzie można odbierać w sklepach Biedronka aż do 1 grudnia.

W poprzednich edycjach sieć wprowadziła ponad 6 milionów maskotek podczas każdej z kampanii. Według badań Nielsena aż 40 procent klientów przyznało, że z powodu maskotek odwiedza "Biedronkę" częściej niż poprzednio. Według nieoficjalnych informacji wiadomoscihandlowych.pl w tym roku pojawią się nowe Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania. Dodatkowo pojawią się Słodziaki Juniory - pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia.

Odbiór maskotek możliwy jest po uzyskaniu odpowiedniej liczby naklejek. Jedna naklejka przyznawana jest za zakupy na kwotę co najmniej 40 złotych. Dodatkowe punkty można uzbierać korzystając z karty Moja Biedronka oraz kupując owoce i warzywa. Za 60 naklejek pluszaki wręczane są klientom za darmo. Na Słodziaka Juniora trzeba uzbierać 40 naklejek.

Więcej o: