Promocja Rossmann: 2+2 na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci. Zasady, regulamin

Rossmann po raz kolejny ogłosił promocję 2+2. Od środy klienci drogerii mogą w promocyjnej ofercie zakupić kosmetyki i produkty do ciała, włosów i paznokci.
Zobacz wideo

W środę 21 sierpnia wystartowała promocja 2+2 w drogeriach Rossmann. Akcja prowadzona jest pod hasłem "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa".

Rossmann: promocja 2+2 na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci

Zgodnie z informacją promocyjną oferta 2+2 obejmuje produkty takie jak: balsamy do ust, masła do ciała, balsamy do ciała, olejki na blizny, balsamy do rąk, odżywki do paznokci, odżywki do włosów i maseczki do twarzy. Produkty są już oznaczone na półkach specjalnymi etykietami informującymi o zasadach promocji.

Promocja 2+2 rozpoczęła się w środę 21 sierpnia i potrwa aż do soboty 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Jakie są szczegółowe zasady promocji? Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać cztery różne produkty objęte promocją - muszą się one różnić kodem kreskowym, więc nie mogą to być np. cztery takie same odżywki.

W ramach promocji 2+2 klienci zapłacą za dwie droższe rzeczy, a dwa następne produkty będą gratis. Z akcji można skorzystać także robiąc zakupy przez stronę internetową lub w aplikacji. Wtedy rabaty naliczą się po podsumowania koszyka. Co istotne promocja skierowana jest wyłącznie dla członków Klubu Rossmann. Można z niej skorzystać tylko jeden raz.

Więcej o: