Nowa playlista w Apple Music. "Codziennie nowa muzyka" wygryzła "Best of the Week"

Apple Music wprowadził nową playlistę o nazwie "Codziennie nowa muzyka". W przeciwieństwie do większości list redakcyjnych Apple Music, zestaw utworów "Codziennie nowa muzyka" jest odświeżany każdego dnia.
Zobacz wideo

Playlista "Codziennie nowa muzyka" zastąpiła istniejącą od wielu lat listę odtwarzania "Best of the Week", która  była aktualizowana raz w tygodniu w każdy piątek. Nowy zestaw jest aktualizowany codziennie o "nową muzykę, której po prostu nie można przegapić".

Zmiany w Apple Music. Playlista "Codziennie nowa muzyka" jest bardziej dynamiczna niż inne

Zastąpienie playlisty "Best of the Week" na "New Music Daily" oznacza, że użytkownicy Apple Music mogą słuchać bardziej dynamicznej playlisty. Wiemy już, że lista utworów składających się na playlistę "Codziennie nowa muzyka" nie zmienia się codziennie w 100 procentach, ale nie jest ona taka sama przez siedem dni, jak to było do tej pory. Subskrybenci mogą dodać nową playlistę do swojej biblioteki, a lista odtwarzania zostanie automatycznie zaktualizowana, gdy jej opiekunowie zmienią jej zawartość.

Playlista "Codziennie nowa muzyka" została wprowadzona w piątek 23 sierpnia. Utworem, który ją otwierał, była piosenka "The Man" Tylor Swift z jej najnowszego albumu "‘Lover". Zaktualizowaną listę piosenek "New Music Daily" można znaleźć na stronie Apple Music.

Więcej o: