Klienci Neckermann Polska w opałach. "Zamiast odpoczywać trzeba zbierać rachunki"

Niektórych klientów biura Neckermann Polska, które ogłosiło niewypłacalność, spotkały niemiłe sytuacje w hotelach. Co robić, kiedy zostaniemy "aresztowani" przez właściciela obiektu? Czy można dokończyć urlop, czy lepiej zająć się zbieraniem rachunków. Gość programu "Studio Biznes" odpowiedział nie tylko na te pytania.

Upadek biura podróży Neckermann Polska sprowadził na część jego klientów kłopoty. Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora departamentu kultury, promocji i turystyki mazowieckiego urzędu marszałkowskiego, w programie "Studio Biznes", emitowanym na żywo, wyjaśniła co robić w sytuacjach, kiedy zaskakuje nas bankructwo naszego biura podroży. Jak sprawić, by ciężka sytuacja nie stała się koszmarem?

Zobacz wideo

Następny program "Studio Biznes" już za tydzień. Emisja o godz. 12.00 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (6)
Klienci Neckermann Polska w opałach. "Zamiast odpoczywać trzeba zbierać rachunki"
Zaloguj się
 • onduma

  Oceniono 4 razy 2

  To nie Polska gdzie wszyscy lituja sie nad cudzoziemcami a czasem robia na nich publiczne zbiórki. Wbijcie sobie antypolacy do tępych łbów, ze tak szlachetnego i bezinteresownego narodu jak polski nie ma na swiecie. Macie przyklad. wszedzie i na zachodzie i u Arabow i Turków jestes dobry jak placisz. Jak nie placisz jestes jak smieć i nawet nie maja litosci nad dziecmi. Moze tylko w Iranie byloby inaczej.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 2 razy 2

  Zbierajcie sobie rachunki na zdrowie. W sam raz przydacą się po powrocie do podtarcia januszowych tyłków.

 • karrampa

  Oceniono 4 razy -2

  Czekam na jakiś 'autorytet', który objaśni, że to nie Niemcy tylko naziści, albo, że to nie ich wina, bo tylko wykonywali rozkazy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX