Polityka stała się rozdawnictwem? Jeden zdobyty głos przez PiS kosztował tysiące zł [STUDIO BIZNES]

"Studio Biznes", program Gazeta.pl emitowany na żywo, zajmie się dziś kilkoma gorącymi tematami. Łukasz Kijek porozmawia o tym, czy polityka stała się rozdawnictwem oraz o mieszkaniowej pułapce, w której wkrótce utkwić mogą Polacy. Na koniec zobaczymy z bliska nowe Audi A7.
Zobacz wideo

W programie "Studio Biznes" Łukasz Kijek będzie gościł kilku wybitnych ekspertów. Aleksander Łaszek, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju, wyjaśni czy polityka stała się rozdawnictwem. Jak duże pieniądze tkwią w wyborczych obietnicach PiS?

W drugiej części programu Jarosław Sadowski, główny analityk w Expander Polska oraz Jarosław Jędrzyński, ekspert portalu Rynekpierwotny.pl opowiedzą, czy kupno mieszkania może stać się pułapką? Sprawdzimy, dlaczego drożeją zarówno lokale jak i kredyty.

Na zakończenie czeka nas prawdziwa motoryzacyjna uczta - Tomasz Korniejew, redaktor naczelny moto.pl przyjrzy się bowiem bardzo dokładnie najnowszemu Audi A7.

Już dziś zapraszamy na kolejny odcinek programu "Studio Biznes". Emisja co środę o godz. 12 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: