Black Friday 2019. PlayStation z licznymi zniżkami. Promocje nie tylko na konsole, ale i na gry oraz pady

Już w piątek Black Friday, czyli prawdziwe święto dla wszystkich osób kochających zakupy. Promocje zaprezentowali również giganci w branży technologicznej, w tym PlayStation, które obniżyło ceny konsol, zestawów PS VR czy gier.
Zobacz wideo

Black Friday odbywa się zwykle w czwarty piątek listopada, co w tym roku przypada 29.11. W połączeniu z Cyber Monday to idealna okazja, żeby kupić prezenty na Święta Bożego Narodzenia. Promocje cieszą się wielką popularnością zwłaszcza w branży technologicznej. Giganci tego segmentu wyprzedaże rozpoczynają się dużo wcześniej. Promocyjną listę na Xboxa zaprezentował już Microsoft. Wiemy także, jakich promocji mogą spodziewać się fani PlayStation.

Black Friday 2019. Znamy ofertę promocyjną PlayStation

Promocje na tegoroczne Black Friday rozpoczęły się już 24 listopada i potrwają do 2 grudnia. Firma zdecydowała się przygotować ofertę rabatową m.in. na konsole, zestawy PS VR, gry z serii PlayStation Hits oraz kontrole. Firma zdecydowała się nawet na wyprodukowanie krótkiego filmu z okazji Czarnego Piątku. Prezentowana w nim jest oferta na zestaw Only on PlayStation PS4 Bundle. W jego skład wchodzi konsola PlayStation 4 z jednym padem, a także trzy gry (The Last of Us: Remastered, God of War oraz Horizon Zero Dawn: Complete Editon) Cena całości to zaledwie 199,99 dol, czyli ok. 781 zł. 

 

Koncern zdecydował się także na mocne promowanie PlayStation VR, czyli gogli wirtualnej rzeczywistości, które funkcjonują na rynku od 2016 r. Zestaw PS VR Multi-game Bundle, składający się z PSVR, kamery oraz pięć gier również kosztuje 199,99 dol. 

>>> Dowiedz się więcej: Black Friday 2019 na Steam, czyli Jesienna Wyprzedaż. Równocześnie ruszyły Nagrody Steama

Lista najbardziej atrakcyjnych promocji od PlayStation:

  • PlayStation 4 Pro - 299,99 dolarów (około 1160 zł)
  • Gry na PS4 Days Gone, Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition, MediEvil, Concrete Genie, MLB The Show 19 - 19,99 dolarów (około 77 zł)
  • PlayStation Hits - 9,99 dolarów (około 38 zł).
  • PlayStation Plus – abonament 25 proc. taniej
  • PlayStation 4 Pro - 299,99 dolarów (około 1160 zł)
  • PS Gold Headset - 69,99 dolarów (około 270 zł)
Więcej o: